Udostępnij

Potężna i przyjazna dla użytkownika aplikacja, która pozwala animować statyczne pliki PDF i konwertować je na przyciągające wzrok flashujące książki

1stFlip Flipbook Creator to intuicyjna aplikacja, która umożliwia tworzenie katalogów, czasopism i broszur z efektami przewracania stron przy użyciu własnych dokumentów PDF.

1stFlip Flipbook Creator jest wyposażony w interfejs zorientowany na użytkownika, z którego można szybko i łatwo zaimportować źródłowy plik PDF i wybrać strony, których chcesz użyć w swojej publikacji.

Ponadto możesz ustawić poziom jakości strony, wyświetlić podgląd dokumentu, wybrać pomiędzy grafiką wektorową i rastrową oraz zdecydować, czy chcesz zaimportować istniejące zakładki i łącza.

Po zaimportowaniu plik PDF jest automatycznie animowany przy użyciu domyślnych ustawień, szablonu i sceny. Możesz jednak przeglądać dostarczone szablony i sceny, aby zdecydować, który lepiej pasuje do twojego projektu.

Zobacz - >  Opera GX Mac 68.0.3618.118 Early Access

Ponadto 1stFlip Flipbook Creator pozwala dostosować każdy aspekt animowanego dokumentu, od logo książki i ustawień powiększenia do pliku dźwiękowego tła, ustawień automatycznego odwracania, kolorów przycisków i ikon, grubości strony, koloru tła i innych. Ponadto możesz wyświetlić podgląd pliku PDF w różnych scenach w czasie rzeczywistym przed opublikowaniem projektu.

Uzyskując dostęp do zakładki Zakładki, możesz zarządzać wszystkimi opuszczającymi się zakładkami i dodawać własne zakładki. Możesz nawet przeglądać i przewracać strony dokumentu lub pozwolić 1stFlip Flipbook Creator automatycznie przewracać strony zgodnie z podanym interwałem.

Gdy jesteś zadowolony z animowanego pliku PDF, możesz go wyeksportować do pliku HTML, archiwum ZIP lub aplikacji Mac OS X. Ponadto możesz opublikować swój flipbook na 1sstflip.com i udostępnić go znajomym, rodzinie i współpracownikom. Każde przesłanie kosztuje punkt „Prześlij”, a za każdym razem możesz kupić więcej punktów.

Zobacz - >  WebCatalog Mac 21.0.0 - Pobierz

1stFlip Flipbook Creator jest również wyposażony w narzędzie do zarządzania książkami, które pomaga w zarządzaniu i śledzeniu wszystkich opublikowanych projektów. Możesz udostępnić, edytować, usunąć lub zablokować dostęp do projektu za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą.