Udostępnij

Łatwe w instalacji rozszerzenie zaprojektowane w celu zapewnienia lepszego przeglądania dzięki automatycznemu blokowaniu wszystkich irytujących reklam i banerów

Adblock Plus to projekt społecznościowy typu open source, mający na celu zapewnienie rozwiązania w zakresie blokowania reklam i banerów zawartych w różnych witrynach internetowych. Te reklamy mają pomóc właścicielom stron internetowych w ich wysiłkach, ale niestety również zajmują znaczną część twoich zasobów.

Adblock Plus ma pomóc w oszczędzaniu mocy obliczeniowej komputera Mac poprzez blokowanie reklam: po prostu zainstaluj rozszerzenie Adblock Plus w domyślnej przeglądarce internetowej, a dodatek zajmie się resztą.

Zapewnia obsługę popularnych przeglądarek internetowych

Jedynym sposobem na skorzystanie z funkcji Adblock Plus jest zintegrowanie odpowiedniego dodatku z przeglądarką internetową. Projekt zapewnia rozszerzenia dla przeglądarki Firefox, Opera, Safari, Internet Explore lub Google Chrome. Co więcej, możesz także zainstalować Adblock Plus na swoim urządzeniu z Androidem.

Zobacz - >  Polymail Mac 2.2.1 - Pobierz

Po zakończeniu procedury podczas przeglądania Internetu za pomocą dowolnej przeglądarki obsługiwanej przez Adblock Plus odwiedzane witryny nie będą zawierać banerów, reklam wideo ani wyskakujących okien.

Zachowaj dyskretne dodatki dla programistów wsparcia

Pamiętaj, że Adblock Plus zawiera kryteria „Dopuszczalne reklamy”, które identyfikują reklamy, które nie są inwazyjne: możesz pozostawić te opcje, aby wesprzeć strony internetowe, które potrzebują reklam w celu zapewnienia określonej usługi.

Rozszerzenie uważa za akceptowalne reklamy statyczne, takie, które zawierają tylko tekst, banery umieszczone w rozsądny sposób, aby nie blokowały treści strony itd. Mimo że funkcja „Zezwalaj na reklamy nieinwazyjne” jest domyślnie włączona, możesz ją łatwo wyłączyć w oknie Preferencje Adblock Plus.

Zobacz - >  Gitify Mac 3.1.0 - Pobierz

Łatwe w konfiguracji rozwiązanie do filtrowania reklam w przeglądarce internetowej

Adblock Plus to świetne narzędzie, które możesz mieć, jeśli nie chcesz wydawać zasobów komputera Mac na wyświetlanie natrętnych reklam i banerów: usługa jest dostarczana z rozszerzeniami dla większości popularnych przeglądarek internetowych i może być szybko zintegrowana z aplikacjami bez nadmiernego wysiłku.

Zapisano pod

Blokowanie reklam Blokowanie reklam Blokowanie wyskakujących okienek Blokowanie wyskakujących okienek Wyskakujące reklamy