Udostępnij

Zapewnia nieprzerwane i płynne przeglądanie stron internetowych, blokując reklamy i inne złośliwe treści bez obciążania zasobów komputera Mac

Co nowego w Adguard 2.4:

[Naprawiono] Niepoprawne informacje o połączeniach QUIC są wyświetlane w dzienniku filtrowania # 532 [Naprawiono] Filtrowanie w Microsoft Edge Beta nie wyłącza się podczas usuwania przeglądarki z filtrowanych aplikacji # 663 [Naprawiono] AdGuard nie zachowuje białej listy # 674 [ Naprawiono] Szybka zmiana użytkownika może uszkodzić bazę certyfikatów # 675 Przeczytaj pełny dziennik zmian

Adguard, zaprojektowany specjalnie dla systemu macOS, jest prostą i bardzo wydajną aplikacją, której celem jest poprawa ogólnego komfortu przeglądania stron internetowych poprzez blokowanie niechcianych i irytujących reklam.

Nie tylko to, ale Adguard bacznie obserwuje twoje bezpieczeństwo przeglądania, a także ochronę prywatności, co jest wspierane przez potężny filtr spyware, który blokuje instrumenty śledzące, niebezpieczne żądania i inne złośliwe treści, które mogą ostatecznie zagrozić twojej prywatności lub zaszkodzić twój Mac.

Zobacz - >  BlackJack Mac - Pobierz

Zapomnij o wszystkich rozszerzeniach blokujących reklamy zainstalowanych w twoich przeglądarkach internetowych

Inną wartą wspomnienia funkcją jest fakt, że Adguard jest samodzielną aplikacją na komputerze Mac, dzięki czemu można używać wielu przeglądarek bez konieczności instalowania programów blokujących reklamy, które są rozszerzeniem dla każdego z nich.

Po zainstalowaniu na komputerze Mac Adguard bezproblemowo zintegruje się z paskiem menu OS X i po cichu będzie działał w tle, nie przeszkadzając. Prostota to słowo, które najlepiej opisuje ten lekki i wydajny bloker reklam, fakt, który można łatwo zaobserwować po kliknięciu elementu paska stanu.

Przyjazny dla użytkownika i prosty program do blokowania reklam, który ma również funkcje filtrowania aplikacji

W rozwijanym menu możesz szybko włączyć lub wyłączyć blokadę reklam, ochronę prywatności i funkcje bezpieczeństwa przeglądania za pomocą kilku kliknięć ich przełączników. Ponadto, w dolnej części menu paska stanu, znajdziesz zestaw statystyk przedstawiających liczbę zablokowanych reklam, trackerów i niebezpiecznych żądań.

Zobacz - >  ESET Endpoint Security Mac 6.9.6

Pomimo faktu, że Adguard dla OS X jest bardziej skoncentrowany na łatwości dostępu w porównaniu z jego odpowiednikiem dla systemu Windows, w menu Preferencje nadal możesz nieco zmodyfikować ustawienia aplikacji, aby dostosować ją do swoich potrzeb.

Zawiera wszystkie odpowiednie funkcje, których potrzebujesz od programu blokującego reklamy

Możesz włączyć filtry, które odblokowują reklamy, które mogą być dla Ciebie przydatne, automatycznie aktywować filtry specyficzne dla języka, uruchomić aplikację po uruchomieniu komputera Mac, dodać własne filtry blokujące, włączyć asystenta przeglądarki aplikacji, aktywować rozszerzenie blokujące niechciane pop- ups i kilka innych równie przydatnych opcji.

Podsumowując, Adguard automatycznie blokuje reklamy we wszystkich aplikacjach uruchomionych na komputerze Mac, poprawiając w ten sposób przeglądanie stron internetowych bez obciążania zasobów systemowych komputera Mac. Na koniec Adguard jest dokładnie tym, czym powinna być aplikacja OS X: prosta w obsłudze, wydajna i dyskretna.

Zobacz - >  Stremio Mac 3.6.5 / 4.4.116 Beta

Zapisano pod

Blokowanie reklam Blokowanie reklam Blokowanie reklam Blokowanie reklam Blokowanie reklam Blokowanie