Udostępnij

Potężne rozwiązanie do przetwarzania audio dla systemu macOS, które zawiera kolekcję nowoczesnych narzędzi postprodukcyjnych do miksowania i dodawania efektów dźwiękowych

Adobe Audition to kompleksowy pakiet przetwarzania dźwięku, który oferuje możliwość wykonywania podstawowych zadań związanych z nagrywaniem treści audio, miksowaniem, przywracaniem dźwięków lub stosowaniem różnych efektów.

Łatwy w instalacji procesor audio z uporządkowanym obszarem roboczym i potężnymi narzędziami do edycji

Adobe Audition jest częścią pakietu Adobe Creative Cloud, więc musisz zacząć od zainstalowania narzędzia Adobe Application Manager i zalogowania się na swoje konto Adobe. Pamiętaj, że menedżer aplikacji Adobe obsługuje proces pobierania i instalacji wszystkich produktów Adobe, dlatego tę czynność należy wykonać tylko raz.

Po uruchomieniu aplikacji Adobe Audition będziesz mógł nagrywać lub importować pliki audio, wybierać i edytować sekcje ścieżek, porównywać różne utwory w sesjach wielościeżkowych, dostosowywać poziom dźwięku, korygować wysokość ścieżki, dodawać efekty zanikania i tak dalej.

Zobacz - >  Texpad Mac 1.8.15 - Pobierz

Posiada przyjazny dla użytkownika przepływ pracy do przetwarzania i czyszczenia ścieżek audio

Adobe Audition tworzy wizualną reprezentację kształtu fali ścieżki, dzięki czemu będziesz w stanie łatwo zidentyfikować modyfikacje utworzone przez każde narzędzie. Ponieważ do wszystkich dostępnych narzędzi można uzyskać dostęp za pośrednictwem dobrze zorganizowanych paneli, znalezienie sposobu na poruszanie się po aplikacji jest dość łatwe.

Na uwagę zasługuje to, że Adobe Audition jest wyposażony w panel analizy faz i że możesz edytować wiele ścieżek jednocześnie. Niemniej jednak narzędzie Radar głośności ITU pomaga tworzyć projekty zgodne ze standardami nadawania.

Bez wysiłku wyczyść ścieżki audio i zastosuj różne efekty dźwiękowe

Po pierwsze, Adobe Audition można wykorzystać do wizualizacji i eliminacji szumów tła, które mogą być osadzone na ścieżce. Aplikacja zapewnia wiele narzędzi i wtyczek, które pozwalają usunąć zarówno szum tła, jak i syk.

Zobacz - >  Dashboard de Aquarium Mac 1.6

Ponadto Adobe Audition oferuje różne efekty dźwiękowe, które można szybko zastosować do plików lub sesji wielościeżkowych. Jednocześnie aplikacja jest w stanie generować szum tła, aby uzyskać bardziej realistyczny efekt.

Pobierz huby

Adobe Audition jest częścią tych kolekcji pobierania: Edytuj AMR, Edytory audio, Konwertuj AMR