Udostępnij

Podczas gdy Apple Card może nie być najbardziej lukratywną kartą pod względem nagród, jej blaskiem jest łatwość użycia – szczególnie jeśli chodzi o cashback. Oto, jak śledzić, zarządzać i wydawać zwrot pieniędzy za pomocą karty Apple Card.

Termostat Ecobee HomeKit

Cały zwrot gotówki uzyskany za pomocą karty Apple Card zostanie zdeponowany bezpośrednio na karcie Apple Cash. Otrzymasz depozyt pod koniec każdego dnia, uwzględniając transakcje, które miały miejsce i / lub zaksięgowane od ostatniego depozytu. Pieniądze te można następnie przelać na konto bankowe lub można wymienić gotówkę na kredyty na wyciągu z karty Apple Card.

Apple wyraźnie określa, ile zarabia każda twoja transakcja pod względem zwrotu gotówki z karty Apple. Oto podział od Apple:

 • Uzyskaj 3% zwrotu na wszystko, co kupisz od Apple, bez względu na to, czy kupisz je w Apple Store, Apple.com, App Store lub iTunes. Dotyczy to gier, zakupów w aplikacjach i usług, takich jak subskrypcja Apple Music i plan przestrzeni dyskowej iCloud.
 • Uzyskaj 2% zwrotu za każdym razem, gdy kupisz coś za pomocą Apple Pay. To jest w każdej kategorii, bez ograniczeń. Wyobraź sobie wszystkie rzeczy, których używasz karty kredytowej na co dzień – w Target, Walgreens, Lyft. Otrzymasz 2% zwrotu na prawie wszystko.
 • Jeśli natrafisz na sklep, stronę internetową lub aplikację, która jeszcze nie obsługuje Apple Pay, użyj tytanowej karty Apple, aby odzyskać 1% tych zakupów w formie Daily Cash.

Jak wyświetlić nagrody za transakcje dotyczące zwrotu gotówki z karty Apple

 1. Otwórz aplikację Portfel
 2. Wybierz swoją kartę Apple
 3. Przejrzyj listę „Najnowsze transakcje”, tutaj zobaczysz% zarobionego zwrotu gotówki
 4. Wybierz konkretną transakcję
 5. Pod sumą transakcji zobaczysz małe „+ $” wskazujące całkowitą kwotę zwrotu gotówki z karty Apple

Jak wyświetlić kartę Apple Cash i dokonać wypłaty

 1. Otwórz aplikację Portfel
 2. Naciśnij kartę „Apple Cash”
 3. W sekcji „Najnowsze transakcje” zobaczysz codzienne wpłaty gotówkowe
 4. Stuknij trzy kropki w prawym górnym rogu
 5. Wybierz „Przelew do banku”

Co sądzisz o systemie Apple do zarządzania zwrotem gotówki z karty Apple? Czy to coś, co chciałbyś zobaczyć naśladując inne firmy kartowe? Daj nam znać w komentarzach.

Dowiedz się więcej o Apple Card w naszym pełnym przewodniku tutaj. Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Subskrybuj 9to5Mac na YouTube, aby otrzymywać więcej wiadomości Apple:

Komentarze