Udostępnij

Poręczne i łatwe w użyciu narzędzie, które umożliwia jednoczesne konfigurowanie i wdrażanie urządzeń iPhone, iPod touch i iPad w firmie lub organizacji

Jeśli odpowiadasz za konfigurację i przygotowanie dużej liczby urządzeń iOS i tvOS dla organizacji lub firmy, być może zainteresuje Cię aplikacja Apple Configurator.

Apple Configurator to praktyczne i proste w użyciu narzędzie, zaprojektowane specjalnie w celu ułatwienia konfiguracji i jednoczesnego wdrażania urządzeń iPad, iPhone, iPod touch i Apple TV. Aplikacja Apple Configurator jest dostępna bezpłatnie i można ją pobrać i zainstalować za pośrednictwem Mac App Store.

Usprawnij procedurę konfiguracji urządzeń z systemem iOS i tvOS w swojej organizacji, korzystając z oprogramowania sprawdzonego przez Apple

Dzięki Apple Configurator będziesz mógł przygotować nowe urządzenia do użytkowania i dystrybucji, obsłużyć wszystkie urządzenia wymagające konserwacji i standardowej konfiguracji oraz przypisać każde urządzenie użytkownikowi.

Zobacz - >  PowerSwitch Mac 1.2 - Pobierz

Oprócz tego możesz bezproblemowo aktualizować urządzenia do najnowszej wersji iOS / tvOS, instalować aplikacje, konfigurować ich ustawienia oraz przesyłać dane wymagane przez pracowników lub studentów.

Rozwiązanie do zarządzania wsadowego dla urządzeń z systemem iOS z obsługą zdalnego zarządzania

Apple Configurator to rozwiązanie dla dużych firm i organizacji z dużą liczbą urządzeń, które muszą być konfigurowane w tym samym czasie.

W ten sposób za pomocą narzędzia Apple Configurator można zainstalować różne aplikacje biznesowe i przypisać wszystkie urządzenia do rozwiązania Mobile Device Management do zdalnego zarządzania.

Co więcej, Apple Configurator sprawdza się podczas pracy z urządzeniami, które wymagają ciągłej aktualizacji o żądane ustawienia, aplikacje, dane i zatwierdzone zasady. Narzędzie może być również używane do wypełniania urządzeń danymi i dokumentami użytkownika.

Zobacz - >  Mac101 - Pobierz

Twórz kopie zapasowe zawartości iPhone'a lub iPada i bezproblemowo przywracaj dane między urządzeniami

Apple Configurator może być również z powodzeniem używany do szybkiego tworzenia kopii zapasowych danych aplikacji i ustawień systemowych z urządzenia i przywracania ich na innym.

Ponadto wbudowany edytor Apple Configurator umożliwia tworzenie i instalowanie profili konfiguracji iOS i tvOS oraz synchronizację zaimportowanych aplikacji na nowe urządzenia.

Podsumowując, Apple Configurator jest dość łatwy w użyciu i pomoże Ci zaoszczędzić cenny czas podczas przygotowywania wszystkich urządzeń jednocześnie z poziomu interfejsu zorientowanego na użytkownika.

Złożone pod

Wdróż iOS IOS Wdróż TvOS Wdróż Wdróż IOS TvOS Configure