Udostępnij

Powiadomienia Apple Music niekoniecznie były wiarygodnym źródłem nowych wydań muzycznych. Ale Apple wprowadza teraz nową zmianę, która ma na celu wprowadzenie powiadomień w aplikacji. Czytaj dalej, gdy wyjaśniamy, co to znaczy i jak to włączyć.

Jak widać na powyższym obrazku, powiadomienie o nowych wydaniach pojawi się u góry karty „Biblioteka” w aplikacji Muzyka. Kiedy więc artysta, którego masz w Apple Music Library, wyda nowy utwór lub album, zobaczysz baner powiadomień u góry interfejsu biblioteki.

Apple wprowadza tę funkcję teraz z nowym ekranem powitalnym, który pojawia się w aplikacji Apple Music. Ale jeśli nie widzisz tego ekranu powitalnego, oto jak ręcznie kontrolować powiadomienia:

  1. Otwórz aplikację Muzyka
  2. Wybierz kartę „For You”
  3. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu
  4. Wybierz „Powiadomienia”
  5. Poszukaj przełącznika „Pokaż w bibliotece”

Apple Music używało powiadomień wypychanych w celu wyróżnienia nowych wydań w przeszłości, ale nigdy nie były one bardzo niezawodne i często pojawiają się dni lub nawet tygodnie po wydaniu piosenki lub albumu. Dopiero okaże się, czy te nowe powiadomienia banerowe w aplikacji są bardziej niezawodne. Istnieją jednak aplikacje innych firm, które oferują podobną funkcjonalność, takich jak MusicHarbor.

Co sądzisz o tej funkcjonalności? Czy masz jakieś prośby o funkcje dotyczące Apple Music lub aplikacji Muzyka jako całości w iOS 14? Daj nam znać w komentarzach!

Dzięki, Luis!

Przeczytaj więcej o Apple Music:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze