Udostępnij

Bez wysiłku i łatwo pobieraj i instaluj mody Minecraft za pomocą tego opartego na Javie i wieloplatformowego programu uruchamiającego Minecraft

ATLauncher to wieloplatformowy program uruchamiający Minecraft, który ułatwia pobieranie i instalowanie modów.

Pobierz i zainstaluj mody Minecraft za pomocą kilku kliknięć

Od samego początku trzeba powiedzieć, że najlepszą częścią ATLauncher jest fakt, że jest on obsługiwany przez prawie wszystkie typy modów Minecraft, nawet te, dla których nie ma pozwolenia na dystrybucję.

W takim przypadku ATLauncher działa jako pośrednik i przenosi Cię na oficjalną stronę modów, dzięki czemu możesz łatwo pobrać go do folderu pobierania programu uruchamiającego i bez wysiłku zainstalować.

Co więcej, ATLauncher umożliwia instalowanie modów więcej niż jeden raz (wiele instancji), pozwala dodać czas spędzony na graniu paczek w tabele wyników, a także wykonać kopię zapasową zapisanych gier Minecraft.

Zobacz - >  Things Mac 3.12.4 - Pobierz

Prosty proces instalacji i konfiguracji

Aby rozpocząć korzystanie z ATLauncher, musisz najpierw przejść przez prosty proces instalacji. Po pierwsze, musisz skopiować aplikację ATLauncher do folderu aplikacji, a następnie otworzyć Preferencje systemowe, przejść do Bezpieczeństwo i prywatność, a na karcie Ogólne zaznaczyć opcję „Zezwalaj na pobieranie aplikacji z: Gdziekolwiek”.

Gdy to zrobisz, ATLauncher otworzy się za pomocą konsoli i będziesz musiał dostarczyć programowi startowemu swoje poświadczenia Minecraft – nazwę użytkownika i hasło.

Odtąd nowe paczki można łatwo pobierać i instalować z karty „Paczki”, klikając przycisk „Nowe wystąpienia” (paczki, na które aplikacja nie ma uprawnień, będą pobierane za pomocą domyślnej przeglądarki).

Mody Minecrafta, mody, mody… i więcej modów

Po zakończeniu procesu pobierania i instalowania nowe pakiety można odtwarzać w menu „Instancje”.

Zobacz - >  Audacity Mac 2.4.0 - Pobierz

Więcej szczegółowych informacji na temat ATLaunchera można znaleźć na stronie oficjalne forum Minecraft i na witryna programisty.

Podsumowując, ATLauncher to wydajny program uruchamiający dla Minecraft, który redukuje proces instalacji i pobierania modów (lub pakietów modów) do prostego i intuicyjnego procesu.