Udostępnij

Praktyczna i zorientowana na użytkownika aplikacja, która umożliwia programistom pracę nad tymi samymi projektami niezależnie od używanego systemu operacyjnego

Co nowego w Balsamiq Wireframes 4.1.1:

Mamy dla Ciebie coś nowego i błyszczącego. Czas wkroczyć w nową erę! :] Nowa wersja będzie oferować opcję automatycznych aktualizacji! Przeczytaj pełną listę zmian

Balsamiq Wireframes to przemyślana aplikacja macOS, która zapewnia narzędzia wymagane do szkicowania i pracy z różnymi interfejsami użytkownika.

Szybkie i łatwe tworzenie makiet

Balsamiq Wireframes ma przejrzysty i intuicyjny interfejs, który oferuje szybki i łatwy dostęp do podstawowych narzędzi edycyjnych oraz wielu predefiniowanych elementów graficznych, przycisków, przycisków, menu i nie tylko. Ponadto interfejs użytkownika został zaprojektowany tak, aby zapewniać określone funkcje tylko wtedy, gdy ich potrzebujesz.

Zobacz - >  Aerial Mac 1.9.0 - Pobierz

W związku z tym możesz skupić się na swojej pracy i uniknąć przeszukiwania menu i paneli w celu znalezienia odpowiedniego narzędzia. Innymi słowy, Balsamiq Wireframes umożliwia zwiększenie szybkości pracy i pełne wykorzystanie środowiska pracy zapewnianego przez aplikację.

Użyj komponentów przeciągnij i upuść

Balsamiq Wireframes pomaga przeciągać i upuszczać i zmieniać rozmiar lub przestawiać elementy, wykonywać liczne zmiany, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Z pomocą aplikacji możesz tworzyć wszelkiego rodzaju makiety, od aplikacji komputerowych i mobilnych po witryny internetowe, okna dialogowe, aplikacje na tablety i nie tylko.

Górny pasek narzędzi oferuje dostęp do narzędzi cofania, kopiowania, wklejania i powiększania oraz pomaga przeglądać całą kolekcję elementów. Wszystkie dostępne elementy są zorganizowane w różne grupy w celu przyspieszenia przepływu pracy.

Zobacz - >  Space Fighters Revolution Mac 1.0

Szkicowe szkielety pozwalają skierować dyskusję na funkcjonalność aplikacji, a liczne wbudowane elementy sterujące i ikony interfejsu użytkownika wraz z symbolami generowanymi przez społeczność ułatwiają tworzenie makiet w mgnieniu oka.

Skoncentruj się na funkcjonalności i zaprezentuj swój pomysł

Ponadto masz możliwość generowania prototypów klikalności do demonstracji i testów użyteczności dzięki możliwości łączenia. Dodatkowo możesz tworzyć własne szablony, wzorce i biblioteki komponentów do ponownego wykorzystania.

Jeśli jesteś zadowolony ze swoich projektów, możesz udostępniać lub prezentować makiety z osadzonymi linkami za pomocą eksportu PDF lub innych narzędzi innych firm do eksportu do kodu.

Ogólnie rzecz biorąc, Balsamiq Wireframes zostało stworzone, aby działać jako jedyne narzędzie, którego potrzebujesz do projektowania makiet interfejsów i makiet aplikacji samodzielnie lub z zespołem za pomocą wbudowanej funkcji współpracy.

Zobacz - >  Check for Disk Mac 1.0

Złożone pod

Projektowanie makieta interfejsu użytkownika Projektant interfejsu użytkownika Interfejs projektanta Interfejs użytkownika Szkicownik