Udostępnij

Lekka aplikacja macOS, która pozwala optymalizować scenariusze użytkowania baterii i monitorować szczegóły baterii w czasie rzeczywistym

Co nowego w Battery Monitor 3.6:

Dodano nową opcję, aby ukryć ikonę baterii na pasku menu, jeśli zarówno element paska menu, jak i jego funkcja wyświetlania procentowego są aktywne. Pozwala to umieścić ikonę baterii Apple i wartość procentową Monitora baterii obok siebie na pasku menu, łącząc to, co najlepsze z obu światów. Aplikacja akceptuje teraz, że jej ikona może zostać zastąpiona przez Finder. To nie będzie już wywoływać ostrzeżenia bezpieczeństwa. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Monitor baterii to przyjazna dla użytkownika i nie rzucająca się w oczy aplikacja OS X zaprojektowana w taki sposób, aby monitorowanie stanu baterii komputera MacBook, a także sprawdzanie różnych zaawansowanych właściwości, było tak proste i proste, jak to możliwe.

Zobacz - >  Winclone Mac 8.2 - Pobierz

Co więcej, aplikacja Battery Monitor zapewnia szczegółowy rejestr pojemności i wykres wraz z wykresami mocy i aktualnego stanu rozładowania.

Monitoruj szczegółowe informacje o baterii w swoim przenośnym komputerze Mac

Gdy tylko uruchomisz narzędzie Monitor baterii, doda ono do Docka komputera Mac wyraźną ikonę, która wyświetla bieżący stan naładowania i rozładowania baterii. Zapewnia to bardziej elegancką alternatywę monitorowania stanu baterii do domyślnej ikony paska menu.

Co więcej, interfejs użytkownika Battery Monitor składa się z wielu okien, w tym głównego okna do przeglądania ogólnych informacji o komputerze i baterii, dziennika pojemności i okien wykresów dla pojemności, prądu i mocy.

Wbudowane wykresy śledzenia stanu baterii

W głównym oknie Monitora baterii można wyświetlić kod baterii, numer seryjny, producenta, stan baterii (napięcie, natężenie, moc, temperaturę i inne), a także stan baterii (cykle ładowania, oczekiwane pozostałe cykle, maksymalna pojemność i inne Detale).

Zobacz - >  DipTrace Mac 4.0 - Pobierz

Ponadto, wchodząc do okna Rejestru pojemności monitora baterii, możesz zobaczyć dokładną pojemność (w mAh) baterii odczytaną w danym dniu. Ponadto okna wykresów umożliwiają sprawdzenie krzywych ładowania i rozładowania lub monitorowanie procesu starzenia się akumulatora.

Narzędzie kontrolne do kontroli baterii MacBooka

Biorąc wszystko pod uwagę, aplikacja Battery Monitor jest dość przydatnym narzędziem dla użytkowników komputerów MacBook, którzy chcą utrzymywać baterię w swoich komputerach przez cały czas.

Oznacza to, że jeśli chcesz sprawdzić szczegóły baterii i rozwiązać problemy, aplikacja Battery Monitor OS X może okazać się niezbędnym narzędziem do pomyślnego wykonania tego zadania.

Zapisano pod

Stan baterii Monitor baterii Monitor baterii Monitor baterii Monitorowanie ładowania baterii