Udostępnij

W pełni funkcjonalna i wydajna platforma do projektowania CAD, która jest ukierunkowana na określone branże i przedstawia zestaw standardowych interfejsów API dla C ++, LIPS, VBA i .Net

Co nowego w BricsCAD Platinum 20.2.09:

Ulepszenia mechaniczne: KOMPONENT PARAMETRYCZNY Parametry z odsłoniętymi właściwościami ustawionymi na „Włączone” są zawsze widoczne w zestawieniach komponentów i przeglądarce mechanicznej, niezależnie od tego, czy napędzają geometrię. Przeczytaj pełny dziennik zmian

BricsCAD Platinum to w pełni funkcjonalne wieloplatformowe rozwiązanie CAD, które zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do zaawansowanego projektowania 2D i bezpośredniego modelowania 3D, i ma być niedrogą alternatywą dla dobrze znanej aplikacji AutoCAD.

Ponadto BricsCAD Platinum ma podobny interfejs do wielu innych aplikacji do projektowania CAD z wszechstronnym paskiem narzędzi na górze głównego okna, który oferuje szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji i narzędzi.

Zobacz - >  Actual Mac 0.0.120 - Pobierz

Łatwy w użyciu i wszechstronny projektant CAD

Ponadto BricsCAD Platinum sprawia, że ​​praca z nim jest jeszcze łatwiejsza dzięki widżetowi „look-from”, który dokładnie wskazuje aktualny kierunek patrzenia, i można nim manipulować, klikając małe przyciski ze strzałkami otaczające figurkę krzesła.

Co więcej, aplikacja BricsCAD Platinum jest wyposażona w obsługę wielu kart, dlatego ułatwia otwieranie, przełączanie i pracę z wieloma projektami CAD na raz.

Jego funkcja „Quad kursor” sprawia, że ​​praca z elementami CAD jest szybka

Inną wartą wspomnienia cechą jest fakt, że BricsCAD Platinum łączy „inteligentny Quad kursor”, który zastępuje popularne elementy edycyjne i może potencjalnie zwiększyć produktywność, intuicyjnie dostosowując się do przepływów pracy 2D lub 3D.

Kursor Quad może być również używany do modyfikowania kształtu i wymiarów niektórych elementów CAD, manipulowania materiałami stałymi, odejmowania, pchania i ciągnięcia tekstur.

Zobacz - >  Rocket.Chat Mac 2.17.10 - Pobierz

Inną przydatną funkcją jest fakt, że BricsCAD Platinum zapewnia wbudowane narzędzie „Hotkey Assistant”, które umożliwia przełączanie między trybami wyboru krawędzi i twarzy.

Pochodzi z obsługą najpopularniejszych formatów CAD i ma możliwości udostępniania w chmurze

Jak można oczekiwać od kompleksowego oprogramowania do projektowania CAD, BricsCAD Platinum oferuje obsługę najpopularniejszych formatów CAD, a mianowicie DWG, DWF, DXF. Wreszcie, BricsCAD Platinum ma kompatybilność z Chapoo, umożliwiając zarządzanie projektami rysunkowymi i udostępnianie ich współpracownikom lub współpracownikom.

Podsumowując, BricsCAD Platinum jest kompletnym i wydajnym rozwiązaniem CAD o wielu zastosowaniach w szerokim zakresie dziedzin, takich jak inżynieria lądowa, projektowanie architektury, GIS, mechaniczne CAD i rozwiązania AEC i wiele innych.

Zapisano pod

Projekt 3D CAD Projektant CAD 3D Projekt Model Projekt 3D