Udostępnij

Łatwy w użyciu program do pobierania wideo dla systemu macOS, który jest w stanie przetwarzać treści hostowane na YouTube, Vimeo, Dailymotion i wielu innych stronach internetowych

Oglądanie filmów online, jeśli masz wolne połączenie internetowe, może okazać się nie lada wyzwaniem: ClipGrab to usprawniona aplikacja na komputery Mac, która pozwala ominąć ten problem, pobierając zawartość wideo na dysk.

Bez wysiłku pobieraj treści wideo hostowane na różnych stronach internetowych

ClipGrab może przesyłać treści dostępne na YouTube, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, Youku, MySpass.de, MyVideo.de lub Clipfish.de. Wideo, które można pobrać w jakości HD lub w standardowej rozdzielczości.

Dla Twojej wygody ClipGrab jest również wyposażony we wbudowane narzędzie wyszukiwania dla YouTube: gdy znajdziesz odpowiedni film, kliknij jego miniaturę, a link zostanie automatycznie przesłany do panelu Pobrane.

Zobacz - >  Apple Logo Mac 1.2 - Pobierz

Szybko przekonwertuj zawartość wideo do popularnych formatów plików

Przed pobraniem ClipGrab umożliwia określenie formatu pliku wyjściowego: oryginalnego, MPEG4, MP3, WMV, OGG Vorbis lub OGG Theora. W ten sposób możesz od początku upewnić się, że wideo będzie zgodne z urządzeniem. Pamiętaj, że możesz także przełączać się między różnymi poziomami jakości.

Inne opcje dostosowywania obejmują możliwość zmiany lokalizacji wyjściowej, zdecydowania, czy chcesz dołączyć metadane do plików MP3, skonfigurowania serwerów proxy do pobierania lub dostosowania reguł powiadomień o zakończeniu.

Proste narzędzie do pobierania wideo, które może pobierać treści hostowane na określonych stronach internetowych

ClipGrab to świetne narzędzie, które możesz mieć, jeśli chcesz mieć dostęp offline do treści wideo hostowanych na różnych popularnych stronach internetowych. Ponieważ aplikacja zawiera funkcje konwersji, możesz także przenosić zawartość na inne urządzenia w kompatybilnym formacie pliku.

Zobacz - >  SessionBox Mac 1.4.1 - Pobierz

Podsumowując, aplikacja OS X ClipGrab okazała się niezwykle łatwa w użyciu i może być wydajnym rozwiązaniem, jeśli twoje połączenie internetowe jest zbyt wolne do przesyłania strumieniowego.

Zapisano pod

YouTube downloader Vimeo downloader Video downloader YouTube Vimeo Dailymotion