Udostępnij

Minimalistyczna przeglądarka internetowa dostarczana z powiązaną usługą opartą na koncie, która umożliwia organizowanie łączy w grupy i uzyskiwanie dostępu do kolekcji na wszystkich urządzeniach

Projekt Colibri ma być alternatywą dla tradycyjnych przeglądarek internetowych dla użytkowników, którzy potrzebują bardziej ograniczonego zestawu narzędzi i nie chcą marnować zasobów, uruchamiając w pełni funkcjonalne rozwiązania.

Pamiętaj, że możesz korzystać z przeglądarki Colibri bez rejestracji, ale musisz założyć konto, jeśli chcesz zapisywać linki i tworzyć listy. W tej chwili rejestracja jest bezpłatny, biorąc pod uwagę, że aplikacja Colibri jest w fazie beta.

Przejdź do swoich ulubionych stron internetowych w nieporządku

W przeciwieństwie do innych tradycyjnych przeglądarek, Colibri nie utrzymuje paska adresu przez cały czas i nie zapewnia obsługi kart. Oznacza to, że większość dostępnego miejsca jest zarezerwowana na wyświetlanie strony.

Zobacz - >  Adobe Photoshop Mac CC 2020 21.1.3

Jednak górny pasek narzędzi Colibri zawiera przyciski do odświeżania strony lub nawigacji w przód iw tył. Ponadto możesz dodać bieżący link do swojej kolekcji lub przejść do menedżera linków.

Pamiętaj, że jeśli klikniesz tytuł strony, zobaczysz adres linku wraz z krótkim opisem strony. Co więcej, możesz umieścić link URL w schowku.

Organizuj witryny w różne kolekcje i uzyskuj dostęp do listy na innych urządzeniach

Colibri kojarzy wszystkie zapisane linki z Twoim kontem, co umożliwia dostęp do Twojej kolekcji na praktycznie dowolnym urządzeniu. Należy pamiętać, że w tej chwili projekt zawiera tylko klienta macOS, nawet jeśli działają aplikacje towarzyszące Windows, Android i iOS.

Możesz przeglądać kolekcję zapisanych łączy w panelu Colibri Manager i szybko powiązać je z różnymi listami poprzez powiązane menu kontekstowe. Aby pomóc Ci szybciej rozróżniać, Colibri oferuje opcję polegającą na znacznikach kolorów.

Zobacz - >  Jak chronić swój słuch za pomocą iOS 13 i watchOS 6

Przeglądarka internetowa z przejrzystym interfejsem użytkownika i wbudowanym menedżerem linków

Podsumowując, Colibri przedstawia proste rozwiązanie do poruszania się po stronach internetowych bez marnowania miejsca na paski i przyciski, których nie używasz stale. Fakt, że nie korzystasz z kart, dodatkowo zmniejsza bałagan.

Colibri zapewnia obsługę przeglądania w trybie prywatnym, ale pamiętaj również o sprawdzeniu usługi Polityka prywatności.