Udostępnij

Potężna i wszechstronna aplikacja, która pomaga budować, wyświetlać, manipulować i animować różnorodne struktury krystaliczne i molekularne

CrystalMaker to zaawansowana aplikacja do modelowania chemikaliów i materiałów, która oferuje grafikę w czasie rzeczywistym i potężne narzędzia zaprojektowane do budowania, manipulowania, animowania i wyświetlania złożonych struktur molekularnych i krystalicznych.

Pomaga zaprojektować wszystko, od statycznych struktur krystalicznych po animacje

CrystalMaker jest wyposażony w czysty i intuicyjny interfejs, który zapewnia szybki i łatwy dostęp do pożądanych narzędzi. Ponadto możesz przeciągać i upuszczać dane w oknie głównym CrystalMaker, aby natychmiast wyświetlać i analizować struktury w czasie rzeczywistym.

Co więcej, CrystalMaker pozwala przeciągać i upuszczać wiele plików w tym samym oknie, reorganizować ich miniatury i tworzyć własną oś czasu wideo. Wszystkie miniatury można przeglądać i animować w pokazach slajdów w oknie lub na pełnym ekranie.

Zobacz - >  Apple Cash: ile pieniędzy możesz przelać do swojego banku?

Ponadto możesz obsługiwać i synchronizować widoki, zmieniać kolejność miniatur i zapisywać animację jako film QuickTime, który można udostępniać innym użytkownikom.

Potężny konstruktor kryształów i molekuł dla wielu platform

Korzystając z CrystalMaker, możesz szybko i bez wysiłku budować wszelkiego rodzaju struktury krystaliczne lub molekularne. Możesz także skorzystać z wbudowanej obsługi symetrii, przeglądarki grupy kosmicznej i zdolności CrystalMaker do automatycznego generowania wiązań i wielościanów.

Co więcej, możesz budować cząsteczki, ręcznie dodając atomy i wiązania, podczas gdy polecenie Relax zoptymalizuje twoją strukturę i zminimalizuje energię.

Wspaniałą rzeczą w CrystalMaker jest to, że możesz ładować dane strukturalne z ponad 20 różnych formatów plików, od Cambridge Structures Database i Protein Data Bank do GSAS, GIF, SHELX, VASP, DL_POLY i innych.

Zobacz - >  EasyBilling Mac 8.2.0 - Pobierz

Grafika 3D wraz z szerokimi możliwościami importu i eksportu

Jednocześnie możesz wyeksportować swoją strukturę do samodzielnych plików COLLADA, co pozwala na wymianę danych z aplikacjami graficznymi 3D, a nawet drukarkami 3D.

Co ważniejsze, za pomocą aplikacji CrystalMaker możesz cieszyć się realistyczną grafiką z zanikaniem głębi i perspektywą, a także stereofonicznym 3D, a także będziesz mógł zapisać niestandardowe struktury kryształu w rozdzielczości i formacie twojego wyboru.