Udostępnij

Usprawniona i wydajna aplikacja do rejestrowania dzienników / pamiętników / tekstów z obsługą synchronizacji, widokiem kalendarza, ochroną hasłem i innymi

Dzień pierwszy to popularna aplikacja do robienia notatek i dzienników w systemie macOS, która umożliwia łatwe przechowywanie notatek, przypomnień, zadań i myśli w bardzo intuicyjnym interfejsie użytkownika.

Co więcej, Day One jest również dostępny na iPhone'a i iPada. Możesz skorzystać z integracji synchronizacji iCloud, aby uzyskać dostęp do notatek z dowolnego urządzenia tych urządzeń, gdziekolwiek jesteś.

Co więcej, Dzień pierwszy ma prosty, ale elegancki interfejs użytkownika, który pomaga skupić się bardziej na tym, co piszesz i czytasz, niż na innych czynnikach.

Główne okno zawiera pasek narzędzi ze skrótami do najczęstszych czynności (tworzenie notatek, dostęp do listy notatek, kalendarz, elementy oznaczone gwiazdką i przypomnienia) oraz główny obszar, w którym można pisać notatki lub przejść do osi czasu notatek.

Zobacz - >  Zeplin Mac 3.6 - Pobierz

Oprócz obszaru notatek masz również zintegrowany kalendarz, system przypomnień i inspirujące wiadomości.

Ponadto możesz dodawać zdjęcia do notatek, dodawać tagi, chronić dane hasłem, eksportować notatki, wyszukiwać je, dodawać notatki do ulubionych i używać globalnych skrótów klawiszowych do tworzenia nowego wpisu notatki.