Udostępnij

Kompleksowe i kompleksowe narzędzie do administrowania bazami danych, które pomaga DBA, programistom i wszelkiego rodzaju analitykom przeglądać, edytować i zarządzać szeroką gamą baz danych w różnych systemach operacyjnych

DbVisualizer został zaprojektowany od podstaw, aby pomóc jego jednemu używać wielu jednoczesnych połączeń z wieloma różnymi bazami danych, za pomocą sterowników JDBC.

Menedżer bazy danych oparty na sesji

Aby rozpocząć korzystanie z DbVisualizer na komputerze Mac, wystarczy wskazać i kliknąć, aby bez wysiłku przeglądać strukturę bazy danych, cechy tabel i inne. Możesz także szybko wykonywać różne instrukcje SQL i zapisywać je między sesjami.

Rozwiązanie DbVisualizer zapewnia rozszerzoną obsługę wielu baz danych, w tym MySQL, PostgreSQL, Oracle, Cloudscape, Sybase, SQL Server, DB2, McKoi, Mimer, SAP DB, Informix i InstantDB.

Zobacz - >  OptionAlt Widget Mac 1.1 - Pobierz

Ogromny wybór narzędzi do manipulacji bazami danych

Ponadto DbVisualizer zapewni również użytkownikom narzędzia potrzebne do łatwego modyfikowania, tworzenia i modyfikowania obiektów bazy danych, takich jak tabele.

Tak więc za pomocą aplikacji DbVisualizer będziesz mógł edytować szeroką gamę danych tabel, od binarnych / BLOB do typów danych CLOB, albo ładując je z innych baz danych, albo importując je z plików danych.

Można również szybko edytować i kompilować obsługę większej liczby funkcji, procedur pakietów i wyzwalaczy za pomocą obszernego zestawu wbudowanych narzędzi programistycznych DbVisualizer.

Potężny iw pełni funkcjonalny menedżer bazy danych z wbudowanym edytorem SQL

DbVisualizer dołącza również zintegrowany edytor SQL zaprojektowany do oferowania rozszerzonej obsługi eksportu dużych zestawów wyników, sparametryzowanych SQL, automatycznego uzupełniania, wizualnego konstruktora zapytań oraz w pełni funkcjonalnego formatera SQL.

Zobacz - >  Casino Roulette Mac 1.0 - Pobierz

Ponadto DbVisualizer jest wyposażony w potężny interfejs wiersza poleceń stworzony, aby pomóc programistom w wykonywaniu skryptów SQL DbVisualizer bez konieczności uruchamiania GUI.

Ponadto rozszerzone funkcje DBA DbVisualizer umożliwiają zarządzanie wieloma różnymi instancjami bazy danych, a także parametrami bezpieczeństwa i przechowywania na serwerze bazy danych.

Podsumowując, jeśli potrzebujesz solidnego i kompleksowego rozwiązania do zarządzania i administrowania bazą danych, powinieneś naprawdę wypróbować DbVisualizer.

Pobierz huby

DbVisualizer jest częścią tych kolekcji pobierania: Klienci Oracle, Klienci MySQL