Udostępnij

Usuń niepotrzebne zduplikowane obrazy z komputera Mac za pomocą tej prostej aplikacji, przeciągając i upuszczając folder, który należy przeskanować

Duplicate Photo Cleaner to aplikacja systemu macOS, która pomaga skanować i usuwać zduplikowane obrazy z dysku twardego komputera Mac.

Po pierwszym uruchomieniu aplikacji zostanie wyświetlone okno Skanuj, które daje możliwość dodania folderów, które należy skanować w poszukiwaniu duplikatów, poprzez przeciągnięcie i upuszczenie ich w obszarze „Upuść foldery tutaj do skanowania”.

Znajdź duplikaty według treści zdjęć w mgnieniu oka

Po szybkim skanowaniu w oknie głównym wyświetlane są wyniki w postaci siatki lub listy miniatur. Oprócz znalezionych duplikatów plików narzędzie Duplicate Photo Cleaner dodaje również liczby pokazujące dokładną liczbę kopii dla każdego z wymienionych plików.

Zobacz - >  Google Docs Offline Mac 1.10.0

Można wybrać jeden z trzech trybów widzenia, co jest bardzo przydatne, biorąc pod uwagę, że podstawowy układ głównego okna może Ci się nie podobać.

Ciekawe w tej konkretnej aplikacji jest to, że w przeciwieństwie do tradycyjnych zduplikowanych skanerów, które skanują pliki na podstawie nazw, rozmiarów lub dat, Duplicate Photo Cleaner genialnie skanuje i porównuje obrazy po wyglądzie, tak jak wyglądałby człowiek. to.

Wbudowany silnik porównywania obrazów z algorytmem różnicowania podobnym do człowieka

Jest to bardzo przydatna cecha, która z pewnością da ci dużo pewności w samej aplikacji. Czy zduplikowane zdjęcia są odwrócone lub przewrócone? Zajmie się nimi także Duplicate Photo Cleaner.

Co więcej, jeszcze jedna warta wspomnienia funkcja polega na tym, że w trybie widoku drzewa użytkownicy mogą porównywać dwa zdjęcia jeden po drugim, a dodatkowo pomaga funkcja Duplicate Photo Cleaner pokazująca, w jakim stopniu zdjęcia są podobne.

Zobacz - >  Earth 3D Mac 7.1.2 - Pobierz

Po obejrzeniu i ocenie sytuacji użytkownicy mogą podjąć działania dotyczące duplikatów plików, wybierając te, które należy usunąć, skopiować lub przenieść, a wszystko to za pomocą zaledwie kilku kliknięć przycisku myszy.

Usuń, skopiuj lub przenieś pliki jednym kliknięciem, niezależnie od ich formatu

Duplicate Photo Cleaner ma również zdolność do znajdowania zduplikowanych zdjęć w różnych formatach, co jest bardzo przydatne, gdy mamy do czynienia z wieloma rodzajami formatów obrazów, jak na przykład fotografowie.

Podsumowując, warto mieć narzędzie Duplicate Photo Cleaner, które z powodzeniem poradzi sobie w każdej sytuacji, niezależnie od tego, co na nią rzucisz, pomimo prostego i minimalistycznego interfejsu użytkownika.