Udostępnij

Menedżer kryptowalut, który zapewnia przyjazne dla użytkownika środowisko do śledzenia twoich aktywów, wysyłania lub otrzymywania funduszy, wymiany aktywów blockchain na inną walutę i tak dalej

Kryptowaluta może być kolejną rzeczą, która zmieni oblicze naszego systemu finansowego, ale praca z zasobami blockchain nie zawsze jest najbardziej intuicyjnym doświadczeniem. Musisz zrozumieć nowe koncepcje, takie jak nasiona, łańcuchy blokowe, źródła wydobywające i tak dalej.

Exodus stara się uczynić system bardziej dostępnym dla mniej doświadczonych użytkowników, dostarczając zunifikowaną aplikację, w której możesz śledzić wszystkie aktywa, obsługiwać transakcje, wymieniać zasoby na różne waluty, wpłaty rezerwowe i tak dalej.

Bezpiecznie obsługuj transakcje kryptowalutowe i zarządzaj swoim portfelem

W tej chwili Exodus zapewnia wsparcie dla pracy z zasobami blockchain Bitcoin, Dash, Dogecoin, Ethereum i Litecoin. W portfelu aplikacji możesz wysłać lub odebrać środki.

Zobacz - >  Global Earthquake Monitor Mac 1.1

Dla Twojej wygody Exodus wygeneruje kod QR dla Twojego adresu, ale możesz również skopiować wygenerowany kod do schowka, wysłać go do drukarki lub udostępnić innym osobom za pośrednictwem poczty e-mail. Wszystkie wygenerowane klucze są szyfrowane, a informacje o transakcji są przechowywane lokalnie.

Pamiętaj, że Exodus będzie śledzić wszystkie twoje transakcje i automatycznie generuje kolorowy wykres przedstawiający procent każdego rodzaju kryptowaluty w twoim portfelu.

Aby lepiej zrozumieć bieżące aktywa, Exodus może przeliczyć wszystko na dolary za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Wymień swoje zasoby blockchain na dowolną obsługiwaną kryptowalutę

Exodus integruje również możliwości konwersji i oferuje możliwość sprawdzenia kursu wymiany, zarówno w wybranej krypto-walucie, jak i w dolarach, a to umożliwia wykonanie transakcji jednym kliknięciem myszy. Aby zapewnić tę usługę, Exodus integruje się z ShapeShift.

Zobacz - >  Easy Screen OCR Mac 1.4.0

Najlepsze jest to, że cała złożoność systemu jest ukryta przed użytkownikiem, więc cała procedura sprowadza się do bardzo intuicyjnych działań. Jednocześnie zasoby i informacje o transakcji blockchain pozostają tylko na twoim komputerze, co powinno zachować prywatność.

Menedżer kryptowalut, który oferuje przyjazne dla użytkownika podejście i piękny design

Podsumowując, Exodus zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania wieloma rodzajami aktywów blockchain: możesz wysyłać lub odbierać fundusze, konwertować aktywa na różne kryptowaluty i tworzyć kopie zapasowe transakcji.

Wszystkie te narzędzia są dostępne za pośrednictwem dobrze zorganizowanego interfejsu użytkownika, który umożliwia przełączanie się między nimi za pomocą kart. Aplikacja Exodus integruje również różne motywy interfejsu, wraz z teksturami i paletami kolorów, dzięki czemu możesz znaleźć wygląd pasujący do twojego systemu.