Udostępnij

Niezawodny, bezpłatny i rozproszony system kontroli wersji o otwartym kodzie źródłowym, stworzony specjalnie, aby pomóc Ci wydajnie i łatwo zarządzać dużymi i małymi projektami

Co nowego w Git 2.27.0:

Uwagi dotyczące kompatybilności wstecznej: Kiedy "git opisz C" stwierdzi, że zatwierdzenie C jest wskazywane przez znacznik ze znakiem lub z adnotacjami, który rejestruje T jako zmienną w obiekcie, komenda podaje T jako odpowiedź. Nawet jeśli użytkownik zmieni nazwę takiego znacznika lub przeniesie go z jego naturalnej lokalizacji w hierarchii „refs / tags /”, „git opis C” nadal da T jako odpowiedź, ale w takim przypadku „git show T ^ 0” nie działa już zgodnie z oczekiwaniami. W pozycji „refs / tags / T” może nie być nic lub, co gorsza, zamiast tego może być inny tag. Przeczytaj pełną listę zmian

Zobacz - >  BigHairyGoal Mac 3.2.1163 - Pobierz

Git to łatwy do nauczenia i wszechstronny system sterowania, który zajmuje niewiele miejsca i zapewnia błyskawiczną wydajność.

Łatwe rozgałęzianie i łączenie

Dzięki Git będziesz w stanie obsłużyć wszystko, od małych po duże i złożone projekty za pomocą takich funkcji, jak wiele przepływów pracy, wygodne obszary przejściowe i tanie lokalne rozgałęzienia.

Wszystkie Twoje lokalne oddziały mogą być od siebie niezależne i możesz szybko i bez wysiłku tworzyć, łączyć i usuwać linie rozwoju.

W ten sposób możesz tworzyć gałęzie testowe, zatwierdzać kilka razy, nakładać łaty, przełączać się z powrotem do oryginalnej wersji, a wszystko to scalać. Masz również możliwość tworzenia oddzielnych gałęzi do celów produkcyjnych i testowych.

Skorzystaj z przepływu pracy opartego na funkcjach

Co więcej, możesz tworzyć nowe gałęzie dla wszystkich nowych funkcji, które planujesz zaimplementować i łatwo przełączać się między nimi przed usunięciem tych, które zostaną połączone z główną linią. Kolejną zaletą oferowaną przez Git jest to, że możesz wybrać to, co udostępniasz i wypychać tylko wybrane gałęzie do danego zdalnego repozytorium.

Zobacz - >  Terminus 1.0.112 Alpha (MIT License)

Wspaniałą rzeczą w Git jest to, że jeśli używasz scentralizowanego przepływu pracy, każdy użytkownik będzie miał pełną kopię zapasową głównego serwera. W rezultacie każdą z dostępnych kopii można wypchnąć w górę, aby zastąpić serwer główny, jeśli serwer ulegnie awarii lub zostanie uszkodzony.

Zachowuje kryptograficzną integralność projektu

Co więcej, model danych Git jest w stanie zapewnić kryptograficzną integralność każdej części projektu, w wyniku czego każdy plik i zatwierdzenie jest sprawdzane i pobierane na podstawie sumy kontrolnej po wyewidencjonowaniu.

Za pomocą „Staging area” / „Index” Git możesz formatować i przeglądać swoje zatwierdzenia przed ich zakończeniem. Innymi słowy, możesz przygotować zmianę, której potrzebujesz dla danego zatwierdzenia, a inną zmianę dla innego zatwierdzenia.

Podsumowując, Git to solidny system kontroli źródła zaprojektowany od podstaw, aby zapewnić Ci wszystkie narzędzia i funkcje wymagane do łatwego zarządzania zarówno małymi, jak i dużymi projektami.

Zobacz - >  TableTools2 Mac 1.17.1 - Pobierz

Złożone pod

System kontroli wersji Menedżer repozytorium Menedżer kodu źródłowego Kontrola wersji Kod źródłowy Repozytorium Commit