Udostępnij

Kompleksowa i niezawodna aplikacja do księgowości finansowej, która zapewnia kompleksowe narzędzia odpowiednie zarówno dla użytkowników domowych, jak i biznesowych

Co nowego w GnuCash 4.0:

Nowe funkcje: Nowy osobny plik wykonywalny gnucash-cli (gnucash-cli.exe w systemie Microsoft Windows) do wykonywania czynności wiersza polecenia, takich jak aktualizowanie cen w książce. gnucash-cli zyskuje możliwość uruchamiania raportów z wiersza poleceń. Określ raporty do uruchomienia według nazwy lub identyfikatora GUID. Zapewnia również format eksportu i nazwę pliku wyjściowego, bez którego wyprowadzi raport na standardowe wyjście. gnucash-cli –report run –name = (reportname / guid) datafile.gnucash Przeczytaj pełny dziennik zmian

GnuCash to otwarta i wieloplatformowa aplikacja zaprojektowana tak, aby uprościć zarządzanie wszystkimi finansami osobistymi, ale nadaje się również do szerokiego użytku biznesowego.

Zobacz - >  Airlock Mac 1.1 - Pobierz

Prosty interfejs do śledzenia twoich finansów

Ponadto aplikacja GnuCash umożliwia śledzenie stanów magazynowych, rachunków bankowych, wydatków i innych podobnych informacji, a wszystko to za pośrednictwem intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Co więcej, GnuCash jest bardzo szybkim narzędziem opartym na zasadach, które mają na celu zagwarantowanie, że przez cały czas otrzymujesz dokładne raporty finansowe, a także odpowiednio wyważone księgi.

Z łatwością planuj codzienne i powtarzające się transakcje

Dodatkową zaletą Gnucash jest pełne wsparcie obliczeń finansowych i planowanych transakcji wszelkiego rodzaju, dzięki czemu znacznie łatwiej jest skutecznie śledzić i planować codzienne i powtarzające się operacje.

Co więcej, dzięki prostemu w użyciu zestawowi narzędzi księgowości podwójnego zapisu Gnucash i wbudowanemu wsparciu raportowania biznesowego możesz przetwarzać transakcje swojej firmy znacznie szybciej i łatwiej.

Zobacz - >  Lightwright Mac 6.0.32 Build 356

Wbudowany dzienny menedżer transakcji i uzgadnianie kont finansowych

Ponadto, korzystając z rejestru w stylu książeczki czekowej dołączonego do bezpłatnej aplikacji GnuCash, możesz wygodnie wprowadzać codzienne transakcje finansowe i zarządzać nimi.

Aplikacja GnuCash umożliwia także łatwe i szybkie generowanie szerokiej gamy raportów finansowych i wykresów, które można łatwo dostosować do swoich potrzeb.

W przeciwieństwie do innych podobnych aplikacji, GnuCash jest wyposażony w narzędzie do uzgadniania kont, które pozwala użytkownikom z łatwością porównywać swoje transakcje z wyciągiem bankowym, aby łatwiej wskazywać błędy i niedokładne wpisy.

Wieloplatformowe narzędzie do zarządzania finansami osobistymi z automatycznym saldem kont

Oczywiście GnuCash zapewnia również rozszerzone wsparcie dla wielu walut, a także w pełni zbilansuje wszystkie operacje walutowe, takie jak wpłaty i wypłaty, jeśli włączona jest funkcja podwójnego wejścia.

Zobacz - >  Scrutiny Mac 9.6.8 - Pobierz

Podsumowując, używanie GnuCash do śledzenia i zarządzania zarówno osobistymi dochodami i wydatkami, jak i monitorowanie rachunkowości firmy to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli jesteś fanem łatwości użytkowania i modelu oprogramowania typu open source.

Zapisano pod

Menedżer finansów Śledzenie wydatków Śledzenie budżetu Dochody z wydatków finansowych

Pobierz huby

GnuCash jest częścią tych kolekcji pobierania: Finance Managers