Udostępnij

Niezawodna i bardzo przydatna aplikacja dla systemu macOS, która została zaprojektowana, aby zapewnić pełną, ręczną kontrolę nad żarówkami Philips Hue

Co nowego w Hue-topia 3.4.1:

Mała aktualizacja adresu wykrywania mostków (firma Philips zmieniła adres URL). Naprawia wykrywanie mostów podczas uruchamiania. W przypadku zerwania konieczne było ręczne wpisanie adresu mostka. Przeczytaj pełną listę zmian

Mimo że sterowanie systemem oświetlenia z komputera jest czymś, co wydaje się wyodrębnione z powieści science fiction, istnieje kilka zestawów żarówek, które pozwalają na użycie tego rodzaju futurystycznej technologii.

Aplikacja Hue-topia firmy Shiela Dixon to narzędzie, które współpracuje z żarówkami Phillips Hue i pozwala kontrolować i konfigurować ich ustawienia, w tym kolor, jasność lub stan.

Zobacz - >  WinRAR Mac 5.91 - Pobierz

To, co sprawia, że ​​Hue-topia jest bardzo potężnym narzędziem, to fakt, że możesz ręcznie sterować grupami żarówek lub każdą żarówką z osobna, dzięki czemu możesz łatwo tworzyć imponujące jasne krajobrazy z wygodnego pulpitu komputera Mac.

Ponadto Hue-topia umożliwia planowanie włączania / wyłączania świateł z laptopa / komputera stacjonarnego. Po włączeniu harmonogram zostanie zachowany niezależnie od tego, czy komputer jest włączony czy wyłączony.

Hue-topia obsługuje wyświetlanie Retina, a także automatycznie wykrywa mostki po włączeniu wszystkiego. Ponadto Hue-topia może również reagować na dźwięki za pomocą wbudowanego mikrofonu jako urządzenia wejściowego.

Ponadto aplikacja Hue-topia umożliwia tworzenie unikalnych ustawień wstępnych, których można używać przy różnych okazjach, gdy jesteś w pracy lub w domu. Możesz nawet przełączyć się na określone ustawienie wstępne, jeśli zostanie wykryty dźwięk.

Zobacz - >  Scrutiny Mac 9.6.8 - Pobierz

Ponadto Hue-topia umożliwia opóźnienie procesu wyzwalania światła o określoną liczbę sekund lub nawet powrót do poprzedniego stanu po określonej liczbie minut.

Podsumowując, Hue-topia to bardzo ciekawe narzędzie, dzięki któremu sterowanie żarówkami Philips Hue jest szybkie i bezproblemowe. Zapewnia kompletny zestaw narzędzi, który można wykorzystać do tworzenia własnych harmonogramów, a fakt, że można indywidualnie sterować każdą żarówką, jest z pewnością zdumiewający i podnosi wartość i tak już świetnego pakietu.

Złożone pod

Kontroler żarówek hue Sterowanie Philips Hue Configure Philips Hue Philips Hue Hue Bulb Controller Configure