Udostępnij

Łatwy w użyciu menedżer plików GPX, który umożliwia użytkownikom zarządzanie kolekcją skrzynek przez przeciąganie i upuszczanie folderów

Co nowego w iCaching 8.4:

Nowość: ICaching sprawdza poprawione współrzędne dla tajemniczych pamięci podręcznych. Stają się zielone, gdy są poprawne, czerwone, gdy są nieprawidłowe i pozostają czarne, gdy nie można tego sprawdzić. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z geocachingiem, powinieneś wiedzieć, że jest to gra typu poszukiwania skarbów, rozgrywana na całym świecie. Aby być jego częścią, potrzebujesz urządzenia z odbiornikiem GPS, aby znaleźć „skrzynki” lub „skrzynki” (zwykle wodoodporne pudełko) pozostawione przez innych graczy.

Wystarczy podążać za współrzędnymi, aby znaleźć ukryty przedmiot. Następnym krokiem jest wpisanie swojej nazwy kodowej i daty w dzienniku pokładowym zawartym w pudełku.

Zobacz - >  Apple Watch: Jak zobaczyć spalone kalorie, aktywne i pasywne

Większe pojemniki mogą również zawierać małe przedmioty, które mają niewielką wartość finansową, ale mogą być zabawne: ogólną zasadą jest zabranie artykułu i pozostawienie nowego, zanim odłożysz skrzynkę z powrotem tam, gdzie ją znalazłeś, aby inni mogli ją odkryć. Aby chronić lokalizację pamięci podręcznej, powinieneś sobie z nią radzić z wyjątkową niewykrywalnością.

iCaching to aplikacja komputerowa dla systemu macOS, która połączy się z kontem Geocaching.com, oferując możliwość importowania lub eksportowania danych skrzynki lub po prostu porządkowania wpisów.

Aplikacja może importować informacje o skrzynce z plików GPX, LOC lub ZIP zawierających zapytania kieszonkowe. Proces ten jest niezwykle prosty, ponieważ iCaching zapewnia obsługę operacji przeciągania i upuszczania.

Jednocześnie iCaching umożliwia zarządzanie kontem Geocaching.com: możesz przeglądać ukryte lub znalezione pamięci podręczne, możesz wyszukiwać informacje o bieżącej lokalizacji, sprawdzać dostępność skrzynki, dodawać lub usuwać ulubione punkty, przeglądać pamięć podręczną pełny opis (będziesz potrzebować konta Premium), uporządkuj je w folderach i wiele więcej.

Zobacz - >  Multi-highlight Mac 1.20 - Pobierz

Oczywiście możesz wyeksportować dane skrzynki do urządzenia mobilnego i zacząć szukać ukrytego skarbu. iCaching może tworzyć pliki GPX, CSV, HTML lub Garmin POI, ale może także eksportować do GPSr (aplikacja zapewnia szeroką listę obsługiwanych urządzeń i pomaga w wprowadzeniu prawidłowych ustawień).

Podsumowując, iCaching jest świetną aplikacją, jeśli podoba Ci się cała koncepcja geocachingu i może pomóc w zarządzaniu kontem i polowaniu na skarby w bardziej wydajny sposób.

Zapisano pod

Eksporter geochache Zarządzaj skrzynkami Menedżer GPX Geocache GPX LOC ZIP