Udostępnij

Gotowy, aby nazwać to „rezygnacją” lub zrobić sobie przerwę od Netflix? Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby anulować subskrypcję Netflix na iPhonie, iPadzie i innych urządzeniach w kilku krokach.

Niezależnie od tego, czy chcesz uprościć swoje subskrypcje przed nowymi usługami Apple, Disney, HBO i innymi, czy widziałeś, jak niektóre z twoich ulubionych programów i filmów opuszczają serwis Netflix, możesz łatwo anulować lub wstrzymać subskrypcję.

Netflix nie zezwala użytkownikom na anulowanie w aplikacji na iOS iPhone i iPad, ale możesz to zrobić z internetu mobilnego (na Macu przejdź do ustawień konta na Netflix.com).

Jak anulować subskrypcję Netflix na iPhonie i iPadzie

  1. Zmierzać do Witryna Netflix na iPhonie, iPadzie lub innym urządzeniu (brak opcji anulowania w aplikacji na iOS)
  2. Naciśnij ikonę trzywierszową w lewym górnym rogu i wybierz Konto (kliknij ikonę profilu w prawym górnym rogu na pulpicie)
  3. Przesuń w dół i dotknij Anuluj członkostwo
  4. Zwróć uwagę, kiedy anulowanie wejdzie w życie, i dotknij Zakończ anulowanie

Netflix mówi, że jeśli zdecydujesz się rozpocząć subskrypcję ponownie w ciągu następnych 10 miesięcy, twoje profile, ulubione, preferencje i dane konta będą nadal przechowywane.

Oto jak wygląda proces:

Jak anulować Netflix na iPhonie i iPadzie

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze