Udostępnij

W ciągu ostatnich kilku lat spam i inne niechciane połączenia stały się naprawdę uciążliwe. Na szczęście Apple wprowadza nową funkcję do iOS 13, która umożliwia użytkownikom automatyczne wyciszanie nieznanych i spamujących połączeń na iPhonie. Przeczytaj, jak działa ta inteligentna funkcja i jak ją włączyć w iOS 13.

Nowa opcja automatycznego wyciszania nieznanych rozmówców ożywia żądanie funkcji, o którym pisaliśmy na początku tego roku. Ta funkcja jest włączona, więc użytkownicy muszą przejść do ustawień, aby ręcznie ją włączyć. Ale po włączeniu działa tak, aby automatycznie wyciszyć nieznane liczby:

iOS wykorzystuje inteligencję Siri, aby umożliwić dzwonienie na telefon z numerów w Kontaktach, Poczcie i Wiadomościach. Wszystkie pozostałe połączenia są automatycznie wysyłane na pocztę głosową.

iOS 13 jest obecnie dostępny tylko w wersji beta dla programistów, ale Apple twierdzi, że publiczna wersja beta pojawi się w lipcu. Pamiętaj, że zazwyczaj nie jest idealna, aby uruchomić wersję beta na swoim podstawowym iPhone ponieważ pojawią się różne błędy, niestabilność i problemy, takie jak skrócenie żywotności baterii.

Zobacz - >  Booking.com Hotel Widget Mac 1.0

iOS 13: Jak automatycznie wyciszyć nieznane i spamujące połączenia na iPhonie

  1. otwarty Ustawienia
  2. Przesuń w dół i dotknij Telefon
  3. Naciśnij przełącznik obok Milcz nieznanych rozmówców

Oto jak wyglądają te kroki:

jak wyciszyć nieznane i spam spamuje iPhone iOS 13

Jest to naprawdę przydatna funkcja i oferuje znacznie lepsze wrażenia użytkownika w porównaniu do ręcznego blokowania numerów (co jest niemożliwe, biorąc pod uwagę przytłaczającą liczbę numerów pochodzących ze spamu).

Aby uzyskać więcej informacji na temat maksymalnego wykorzystania możliwości urządzeń Apple, zapoznaj się z naszymi przewodnikami oraz z następującymi artykułami:

Nachylony stojak na iPhone'a i iPada


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: