Udostępnij

Jednym ze wspaniałych nowych dodatków w ofercie iPhone'a 11 jest ultra szeroka kamera, która pozwala użytkownikom uchwycić znacznie większe pole widzenia bez potrzeby używania zewnętrznego obiektywu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z bardzo szerokiego aparatu w iPhonie 11 i iPhone'ie 11 Pro, w tym jak ręcznie wybierać ogniskową.

The iPhone 11 i iPhone 11 Pro mają nową aplikację Aparat, która zawiera ekskluzywne funkcje, takie jak tryb nocny, nowy interfejs umożliwiający korzystanie z nowego ultra szerokiego obiektywu i nie tylko.

Jedną rzeczą, o której należy pamiętać w przypadku bardzo szerokiego aparatu w iPhonie 11 i iPhonie 11 Pro, nie ma on wbudowanej optycznej stabilizacji obrazu (OIS), takiej jak szerokie i teleobiektywy. Im bardziej stabilny możesz trzymać iPhone'a podczas korzystania z ultra szerokiego obiektywu, tym lepsze wyniki uzyskasz. Ponadto tryb nocny nie działa z ultra szerokim aparatem.

Zobacz - >  Jak znaleźć numer seryjny AirPods Pro

Jeśli chodzi o specyfikacje, ultra szeroki aparat w najnowszych iPhone'ach ma pole widzenia 120 stopni, przysłonę f2.4 i obiektyw 5-elementowy.

Aby głębiej zanurzyć się w trybie nocnym we wszystkich nowościach z aparatami iPhone 11 i 11 Pro, koniecznie sprawdź:

Jak korzystać z bardzo szerokiego aparatu w telefonie iPhone 11 i iPhone 11 Pro

  1. Otwórz aplikację Aparat
  2. Stuknij „0,5” tuż nad przyciskiem migawki, aby przełączyć się na ultra szeroki aparat
  3. Trzymaj iPhone'a stabilnie i rób zdjęcia ?
  4. Możesz też nacisnąć i przytrzymać przycisk powiększenia, taki jak „1” lub „0,5”, aby ręcznie ustawić ogniskową pomiędzy ustawieniami domyślnymi

Oto jak wygląda użycie bardzo szerokiej kamery na iPhonie 11 i 11 Pro:

Jak korzystać z ultra szerokiej kamery iPhone 11 i iPhone 11 Pro - przewodnik 1

Jeśli chcesz precyzyjnie wyregulować ogniskową swojego zdjęcia, naciśnij i przytrzymaj jeden z przycisków zoomu i przesuń go w górę lub w dół, jak pokazano poniżej.

Zobacz - >  iOS 13: Jak używać niestandardowych czcionek na iPhonie i iPadzie

Jak korzystać z ultra szerokiej kamery iPhone 11 i 11 Pro, solucja 2

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: