Udostępnij

W ofercie Apple iPhone'ów na rok 2019 znajdują się nowe fantastyczne funkcje aparatu. Jednak niektóre funkcje, których używasz, mogą być trudniejsze do znalezienia niż wcześniej. Postępuj zgodnie z instrukcjami korzystania z filtrów aparatu w telefonie iPhone 11 i iPhone 11 Pro.

The iPhone 11 i iPhone 11 Pro mają nową aplikację Aparat, która zawiera wyjątkowe funkcje, takie jak tryb nocny, interfejs umożliwiający korzystanie z nowego ultra-szerokiego obiektywu i inne. Ale wraz ze zmianami interfejsu użytkownika aplikacji Aparat w najnowszych iPhone'ach niektóre funkcje są nieco zakopane i może nie być oczywiste, jak się do nich dostać.

Aby głębiej zanurzyć się w trybie nocnym we wszystkich nowościach z aparatami iPhone 11 i 11 Pro, koniecznie sprawdź:

Zobacz - >  iPhone i iPad: Jak zatrzymać ruchome twarze w Group FaceTime

Uwaga: Filtry można ustawić tylko przed zrobieniem zdjęcia w trybach Zdjęcie i Portret. Możesz jednak dodawać filtry do wcześniej wykonanych zdjęć i filmów, dotykając opcji Edytuj w aplikacji Zdjęcia i dotykając ikony filtrów z trzema okręgami.

Jak korzystać z filtrów aparatu w telefonie iPhone 11 i iPhone 11 Pro

  1. Otwórz aplikację Aparat
  2. Naciśnij ^ w górnej środkowej części ekranu lub przesuń palcem w górę w wizjerze, aby wyświetlić pasek narzędzi aparatu
  3. Naciśnij ikonę filtra (trzy kółka)
  4. Przesuń, aby wybrać filtr
  5. Zrób zdjęcie

Oto jak wygląda proces:

Jak korzystać z filtrów aparatu Przewodnik po telefonie iPhone 11 Pro

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:

iPhone i iPad:

Zegarek Apple:


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Zobacz - >  Jak używać gestów do cofania, wycinania, kopiowania i wklejania w iOS 13