Udostępnij

Apple rozszerzyło swój Memoji, ponieważ iOS 13 wprowadza wiele nowych naklejek. Nowa funkcja jest podobna do Bitmoji z szeregiem wyrazistych statycznych awatarów kreskówek. Przeczytaj, jak korzystać z naklejek Memoji na iPhonie w iOS 13.

Naklejki Memoji to nowy, zabawny sposób szybkiego korzystania z niestandardowych awatarów oraz dołączonych zwierząt, stworzeń i postaci. Naklejki Memoji zawierają mniej opcji niż Bitmoji, ale mają czystą estetykę i natywną integrację z domyślną klawiaturą iOS.

iOS 13 jest obecnie dostępny tylko w wersji beta dla programistów, ale Apple twierdzi, że publiczna wersja beta pojawi się w lipcu. Pamiętaj, że zazwyczaj nie jest idealna, aby uruchomić wersję beta na swoim podstawowym iPhone ponieważ pojawią się różne błędy, niestabilność i problemy, takie jak skrócenie żywotności baterii.

Jak korzystać z naklejek Memoji na iPhonie w iOS 13

  1. Otwórz aplikację Wiadomości i wybierz istniejącą wiadomość lub rozpocznij nową
  2. Stuknij w pole tekstowe
  3. Stuknij emotikony buźki w lewym dolnym rogu
  4. Stuknij w Naklejki Memoji i wybierz jedną
  5. Dostęp do naklejek z emotikonami można uzyskać z paska aplikacji Wiadomości, a także z często używanej sekcji emoji

Oto bliższe spojrzenie na naklejki Memoji na iPhonie z iOS 13:

Po otwarciu Wiadomości i zaznaczeniu pola tekstowego dotknij ikony uśmiechniętej buzi, aby podnieść klawiaturę emoij w lewym dolnym rogu.

Podczas otwierania klawiatury emoji po raz pierwszy w iOS 13 zobaczysz wyskakujące Naklejki Memoji, dotknij go.

użyj naklejek Memoji iPhone iOS 13

Jak pokazano powyżej, możesz wybrać jedną z ośmiu opcji wyświetlanych na często używanej karcie emoji lub dotknij ikony…, aby wyświetlić wszystkie naklejki Memoji.

Możesz także dostać się do naklejek Memoji z paska aplikacji.

Możesz używać naklejek Memoji z dowolnym wcześniej utworzonym Memoji, dołączonymi zwierzętami, stworzeniami i postaciami lub utworzyć nowy.

Jak korzystać z naklejek Memoji w instrukcji iPhone'a

Aby uzyskać więcej informacji na temat maksymalnego wykorzystania możliwości urządzeń Apple, zapoznaj się z naszymi przewodnikami oraz z następującymi artykułami:


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze