Udostępnij

Prezydent Trump wygłosi przemówienie na temat stanu Unii w 2020 r. Dziś wieczorem, 4 lutego o godzinie 21:00. ET / 18:00 PT. Oto jak oglądać go na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac, Apple TV i w Internecie.

To ostatnie przemówienie Prezydenta Trumpa o stanie Unii przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi jesienią.

Jak zauważył PBS, orędzie o stanie Unii pojawia się zaledwie na dzień przed Senatem, który będzie głosował w sprawie Trumpa o impeachment, w którym ma zostać uniewinniony.

Senat ma głosować w środę w procesie o impeachment w sprawie uniewinnienia lub skazania Trumpa na dwa artykuły o impeachmentu – nadużycie władzy i utrudnianie Kongresowi. Uniewinnienie Trumpa jest prawie gwarantowane, odkąd Senat głosował przeciwko wezwaniu świadków na rozprawie w zeszłym tygodniu.

Gubernator Michigan Gretchen Whitmer udzieli odpowiedzi Demokraty na adres Trumpa.

W powiązanych wiadomościach wczoraj Apple uruchomił specjalną sekcję w aplikacji Apple News jako solidne źródło informacji o wszystkich wyborach w 2020 roku, w tym 12 źródeł wiadomości przeznaczonych dla czytelników z „wszystkich politycznych punktów widzenia”. Zawiera także przewodniki dla kandydatów, funkcje specjalne, streaming wideo , wyniki wyborów w czasie rzeczywistym i wiele więcej.

Jak oglądać adres Unii na 2020 r. Na telefonie iPhone, Apple TV itp

  • Możesz obejrzeć adres stanu Unii na żywo w YouTube umieszczonym poniżej za pośrednictwem PBS
  • Możesz także oglądać na swoim urządzeniu Apple za pomocą różnych strumieni YouTube lub swojej ulubionej aplikacji z wiadomościami
  • Na Apple TV przejdź do swojej ulubionej aplikacji z wiadomościami lub YouTube i wyszukaj coś w stylu „live 2020 State of the Union”

W powiązanych wiadomościach, klub Iowa miał problem z aplikacją, która miała obliczyć wyniki z głosowania na kandydata na prezydenta Demokratów. Opóźnione wyniki powinny dotrzeć około 17:00. ET dzisiaj.

Najlepsze zdjęcie przez Financial Times

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze