Udostępnij

Kolejnym środkiem, który Apple podjął, aby pomóc w oddziaływaniu koronawirusa, jest umożliwienie klientom Apple Card pomijania płatności w marcu bez kary ani odsetek. Jednak oferta nie jest automatyczna, czytaj dalej, jak ją skonfigurować na swoim koncie.

W weekend Apple zaczął udostępniać e-maile klientom Apple Card, informując, że pozwoli im to na spłatę w tym miesiącu bez odsetek.

Jak pominąć płatność kartą Apple za marzec bez odsetek

  1. W aplikacji Portfel na iPhonie możesz wysłać wiadomość do działu obsługi klienta Apple Card z pytaniem: „Chciałbym zarejestrować się w programie obsługi klienta”.
  2. Alternatywnie możesz kliknij ten link, który otworzy czat biznesowy Apple z obsługą klienta Apple Card z prośbą wstępnie wypełnioną w polu tekstowym.

Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługi kart Apple, możesz to sprawdzić Strona docelowa Apple tutaj.

Apple bardzo aktywnie reaguje na pandemię koronawirusa. Od zeszłego weekendu zamknął wszystkie sklepy detaliczne (z wyjątkiem sklepów ponownie otwartych w Chinach), przyspiesza proces oceny aplikacji związanych z COVID-19 z renomowanych źródeł i przekazuje darowiznę na inicjatywę Silicon Valley Strong.

Czytaj więcej od dobrymac.pl:

  • Jak skonfigurować Zoom i Skype na Macu, iPhonie i iPadzie
  • Jak skutecznie pracować z domu podczas wybuchu koronawirusa
  • To moje niezbędne aplikacje i usługi do pracy zdalnej
  • Popraw swoją pracę w domu dzięki wyświetlaczowi Thunderbolt 3 lub USB-C

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do generowania dochodu Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Czytasz dobrymac.pl – ekspertów, którzy dzień po dniu przekazują wiadomości o Apple i otaczającym go ekosystemie. Koniecznie sprawdź naszą stronę główną, aby uzyskać najnowsze informacje, i śledź dobrymac.pl dalej Świergot, Facebooki LinkedIn, aby pozostać na bieżąco. Nie wiesz od czego zacząć? Sprawdź nasze ekskluzywne historie, recenzje, poradniki i subskrybuj nasz kanał YouTube

Komentarze