Udostępnij

Światowa konferencja programistów Apple rozpocznie się za kilka godzin i podobnie jak w poprzednich latach, będziesz mógł włączyć transmisję na żywo. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iOS 13, watchOS 6, macOS 10.15, a może nawet nowy sprzęt. Czytaj dalej, aby uzyskać pełne instrukcje dotyczące przesyłania strumieniowego wydarzenia WWDC firmy Apple na iPhone'a, iPada, Apple TV, Maca i inne.

Termostat Ecobee HomeKit

O której zaczyna się keynote WWDC firmy Apple?

Tim Cook oficjalnie weźmie udział w WWDC 2019 o 10.00 PT lub 13.00 ET. Oto jak to przekłada się na inne strefy czasowe i kiedy rozpocznie się strumień WWDC:

  • 10.00 PT
  • 1PM ET
  • 12PM CT
  • 11.00 MT
  • 18.00 Londyn

Czego można się spodziewać na WWDC 2019

Jeśli dzisiaj zagłębisz się w myśl przewodnią Apple WWDC, możesz spodziewać się dużego skupienia na różnych platformach oprogramowania firmy. WWDC stanowi okazję Apple do zaprezentowania tegorocznych wydań oprogramowania na iOS, macOS, watchOS i tvOS, dając programistom wystarczająco dużo czasu na aktualizację własnych aplikacji do nowych wersji.

Istnieje również możliwość, że Apple zaprezentuje nowy sprzęt na dzisiejszym wydarzeniu. Firma pracuje zarówno nad nowym komputerem Mac Pro, jak i nowym wyświetlaczem profesjonalnej jakości.

Nasz pełny podgląd wszystkiego, czego można się spodziewać na WWDC 2019 można znaleźć tutaj.

Jak przesyłać strumieniowo WWDC 2019 na iPhone'a, iPada i Maca

Najprostszym sposobem na transmisję dzisiejszego wydarzenia na urządzenie Apple jest nagłówek na stronie wydarzeń Apple. Tutaj możesz oglądać oficjalną transmisję na żywo Apple bezpośrednio w przeglądarce.

Strumieniowe transmisje na żywo firmy Apple są zoptymalizowane dla modeli iPhone, iPad i iPod touch z systemem iOS 10 lub nowszym. Apple zaleca użytkownikom komputerów Mac działającym co najmniej system macOS 10.12 Sierra:

Ten strumień najlepiej oglądać na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, używając Safari na iOS 10 lub nowszym; komputer Mac z Safari w systemie macOS Sierra 10.12 lub nowszym.

The strumień jest również kompatybilny z systemem Windows za pośrednictwem strony Apple Events:

Ten strumień najlepiej oglądać na komputerze PC z systemem Windows 10 i Microsoft Edge. Inne platformy mogą także mieć dostęp do strumienia przy użyciu najnowszych wersji Chrome lub Firefox (wymagana MSE, H.264 i AAC).

W Apple TV:

wwdc 2019

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo WWDC ze swojego Apple TV, masz szczęście. Apple ma dedykowaną aplikację Apple Events na Apple TV. Aplikacja została zaktualizowana w zeszłym tygodniu w ramach przygotowań do WWDC 2019.

Aplikację Apple Events można pobrać z tvOS App Store za darmo.

Strumień WWDC dla VLC:

Wreszcie będziesz mógł przesyłać strumieniowo WWDC 2019 za pośrednictwem dedykowanego odtwarzacza, takiego jak VLC. W VLC kliknij „Plik”, a następnie „Otwórz sieć” i wklej link do strumienia. Gdy transmisja zostanie opublikowana w witrynie Apple, wkleimy poniższy link.

https://p-events-delivery.akamaized.net/3004qzusahnbjppuwydgjzsdyzsippar/m3u8/atv_mvp.m3u8

Śledź dobrymac.pl

dobrymac.pl jest na żywo w San Jose na WWDC 2019 i będzie na bieżąco informował o dzisiejszym wydarzeniu. Pamiętaj, aby śledzić w naszym centrum wiadomości na żywo tutaj i śledź nas również na Twitterze.

Co najbardziej podoba ci się na WWDC 2019? Daj nam znać w komentarzach!


Subskrybuj dobrymac.pl na YouTube, aby otrzymywać więcej wiadomości Apple:

Komentarze