Udostępnij

Światowa konferencja programistów Apple rozpocznie się za kilka godzin i podobnie jak w poprzednich latach, będziesz mógł włączyć transmisję na żywo. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iOS 13, watchOS 6, macOS 10.15, a może nawet nowy sprzęt. Czytaj dalej, aby uzyskać pełne instrukcje dotyczące przesyłania strumieniowego wydarzenia WWDC firmy Apple na iPhone'a, iPada, Apple TV, Maca i inne.

Termostat Ecobee HomeKit

O której zaczyna się keynote WWDC firmy Apple?

Tim Cook oficjalnie weźmie udział w WWDC 2019 o 10.00 PT lub 13.00 ET. Oto jak to przekłada się na inne strefy czasowe i kiedy rozpocznie się strumień WWDC:

  • 10.00 PT
  • 1PM ET
  • 12PM CT
  • 11.00 MT
  • 18.00 Londyn

Czego można się spodziewać na WWDC 2019

Jeśli dzisiaj zagłębisz się w myśl przewodnią Apple WWDC, możesz spodziewać się dużego skupienia na różnych platformach oprogramowania firmy. WWDC stanowi okazję Apple do zaprezentowania tegorocznych wydań oprogramowania na iOS, macOS, watchOS i tvOS, dając programistom wystarczająco dużo czasu na aktualizację własnych aplikacji do nowych wersji.

Zobacz - >  Jak oglądać UFC 247 iPhone, iPad, Apple TV, więcej

Istnieje również możliwość, że Apple zaprezentuje nowy sprzęt na dzisiejszym wydarzeniu. Firma pracuje zarówno nad nowym komputerem Mac Pro, jak i nowym wyświetlaczem profesjonalnej jakości.

Nasz pełny podgląd wszystkiego, czego można się spodziewać na WWDC 2019 można znaleźć tutaj.

Jak przesyłać strumieniowo WWDC 2019 na iPhone'a, iPada i Maca

Najprostszym sposobem na transmisję dzisiejszego wydarzenia na urządzenie Apple jest nagłówek na stronie wydarzeń Apple. Tutaj możesz oglądać oficjalną transmisję na żywo Apple bezpośrednio w przeglądarce.

Strumieniowe transmisje na żywo firmy Apple są zoptymalizowane dla modeli iPhone, iPad i iPod touch z systemem iOS 10 lub nowszym. Apple zaleca użytkownikom komputerów Mac działającym co najmniej system macOS 10.12 Sierra:

Ten strumień najlepiej oglądać na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, używając Safari na iOS 10 lub nowszym; komputer Mac z Safari w systemie macOS Sierra 10.12 lub nowszym.

The strumień jest również kompatybilny z systemem Windows za pośrednictwem strony Apple Events:

Ten strumień najlepiej oglądać na komputerze PC z systemem Windows 10 i Microsoft Edge. Inne platformy mogą także mieć dostęp do strumienia przy użyciu najnowszych wersji Chrome lub Firefox (wymagana MSE, H.264 i AAC).

W Apple TV:

wwdc 2019

Jeśli chcesz przesyłać strumieniowo WWDC ze swojego Apple TV, masz szczęście. Apple ma dedykowaną aplikację Apple Events na Apple TV. Aplikacja została zaktualizowana w zeszłym tygodniu w ramach przygotowań do WWDC 2019.

Zobacz - >  Jak znaleźć najlepszą ofertę Disney +: pakiety, promocje, więcej

Aplikację Apple Events można pobrać z tvOS App Store za darmo.

Strumień WWDC dla VLC:

Wreszcie będziesz mógł przesyłać strumieniowo WWDC 2019 za pośrednictwem dedykowanego odtwarzacza, takiego jak VLC. W VLC kliknij „Plik”, a następnie „Otwórz sieć” i wklej link do strumienia. Gdy transmisja zostanie opublikowana w witrynie Apple, wkleimy poniższy link.

https://p-events-delivery.akamaized.net/3004qzusahnbjppuwydgjzsdyzsippar/m3u8/atv_mvp.m3u8

Śledź dobrymac.pl

dobrymac.pl jest na żywo w San Jose na WWDC 2019 i będzie na bieżąco informował o dzisiejszym wydarzeniu. Pamiętaj, aby śledzić w naszym centrum wiadomości na żywo tutaj i śledź nas również na Twitterze.

Co najbardziej podoba ci się na WWDC 2019? Daj nam znać w komentarzach!


Subskrybuj dobrymac.pl na YouTube, aby otrzymywać więcej wiadomości Apple: