Udostępnij

Plex oferuje mieszankę bezpłatnych treści za pośrednictwem swojej platformy, ale aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji usługi, takich jak telewizja na żywo, zwykle potrzebujesz Abonament płatny Plex Pass. Dziś firma ogłosiła, w świetle globalnego kryzysu koronawirusowego, że udostępni funkcję Live TV użytkownikom Plex przez trzy miesiące. Śledź, jak skonfigurować tę funkcję.

Pleks szczegółowo przemyślaną ofertę w post na blogu dzisiaj:

Wielu z was skontaktowało się z nami, aby dowiedzieć się, jak bardzo Plex pomógł w ciągu ostatnich tygodni i jak pasuje do planu schroniska na miejscu, czy to powstrzymuje dzieci przed rozdzieraniem sobie nawzajem włosów, czy karmieniem rodziny i przyjaciół ze stałym strumieniem mediów, aby zabić czas. Żeby było jasne, jesteśmy na skraju możliwości znacznego przyczynienia się do przywrócenia normalności. Chociaż nie pracujemy nad lekiem *, jesteśmy niesamowicie zaszczyceni wiedząc, że pracujemy nad czymś, co może sprawić, że złagodzenie będzie nieco bardziej tolerowane przez was wszystkich. Daje nam odnowione poczucie celu. Nie zawiedziemy cię.

Jeśli masz antenę HD i tuner, możesz teraz przesyłać strumieniowo bezpłatną telewizję na żywo na wszystkie urządzenia bez Plex Pass do końca czerwca (DVR i inne funkcje premium nadal wymagają Plex Pass). A jeśli nie, mamy kilku naszych partnerów sprzętowych, którzy oferują je użytkownikom Plex ze zniżką przez ograniczony czas. Możesz przesyłać strumieniowo powtórki, nowe programy (je cenić!), Wiadomości lub programy dla dzieci. Przesyłaj strumieniowo po całym domu lub podczas nieobecności. Może pomoże to w edukacji, rozrywce, oświeceniu lub innym e-początkowym słowie.

Jak oglądać telewizję na żywo za darmo na Plexie z ograniczoną ofertą czasową

  • Jeśli jeszcze go nie masz, uruchom Plex Media Server na kompatybilnym urządzeniu (Darmowe pobieranie).
  • Podnieś urządzenie Plex kompatybilny tuner i anteny HD, jeśli jeszcze ich nie macie.

Plex zauważa, że ​​bezpłatna oferta telewizji na żywo nie obejmuje rejestratora DVR, więc jeśli chcesz tę funkcję, musisz wykupić subskrypcję Plex Pass.

Jeszcze jeden drobny szczegół: „Bezpłatna funkcja telewizji na żywo obejmuje 48 godzin danych przewodnika. (Subskrybenci Plex Pass będą nadal korzystać z normalnych ~ 2 tygodni danych przewodnika.) ”

  • Aby skonfigurować telewizję na żywo za pomocą serwera Plex Media Server, przejdź do Ustawienia > Telewizja na żywo i DVR aby rozpocząć proces
  • Po skonfigurowaniu usługi Live TV za pośrednictwem Plex możesz oglądać ją w dowolnej obsługiwanej aplikacji Plex, w tym na iPhonie, iPadzie, Apple TV i innych.

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze