Udostępnij

Gotowy do zamówienia nowego iPhone'a 11 lub iPhone'a 11 Pro, ale nie pamiętasz, ile miejsca używasz na obecnym telefonie iPhone? Postępuj zgodnie z instrukcjami, jak szybko sprawdzić, ile miejsca potrzebujesz na nowy iPhone.

Łatwo zapomnieć o tym, ile miejsca na iPhonie używasz, zwłaszcza jeśli nie zbliżasz się wystarczająco blisko limitu, aby otrzymywać powiadomienia o braku miejsca. Ale gdy zastanowisz się, jaki rozmiar pamięci uzyskać za pomocą nowy iPhone 11, ważne jest, aby dokładnie sprawdzić, szczególnie jeśli planujesz zachować swój nowy iPhone przez ponad rok.

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest to, że twoje miejsce do przechowywania może zostać zjedzone szybciej dzięki wszystkim nowym ulepszeniom aparatu, które są dostarczane z iPhone'em 11. Więc nawet jeśli masz trochę oddechu z obecnym miejscem do przechowywania iPhone'a, dobrze jest zaplanować z wyprzedzeniem zwiększenie ilość filmów i zdjęć, które zrobisz za pomocą bardziej zaawansowanego aparatu w telefonie iPhone 11 lub iPhone 11 Pro.

Zobacz - >  Google Dictionary for Chrome Mac 4.1.5

Jak sprawdzić, ile miejsca potrzebujesz na nowy iPhone

  1. otwarty Ustawienia i dotknij Generał
  2. Na środku ekranu dotknij Przechowywanie iPhone'a
  3. Na górze zobaczysz dostępne i używane miejsce
  4. Sprawdź zalecenia i najlepsze aplikacje, które wykorzystują najwięcej miejsca do czyszczenia iPhone'a przed zakupem nowego

Oto jak wygląda proces:

Przed migracją na nowy iPhone to świetny czas na uporządkowanie, jeśli chcesz usunąć zawartość. Pamiętaj, aby wykonać kilka świeżych kopii zapasowych po wyczyszczeniu obecnego iPhone'a przed przywróceniem nowego iPhone'a 11 lub iPhone'a 11 Pro z kopią zapasową.

sprawdź pamięć iPhone'a przed zakupem nowego iPhone'a 11

Innym sposobem łatwego zwolnienia części pamięci iPhone'a jest użycie automatycznego odciążania aplikacji.

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:

Zobacz - >  Jak sprawdzić, czy twój iPhone 6s kwalifikuje się do programu naprawy Apple


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: