Udostępnij

Jeśli nie wziąłeś AirPods Pro podczas uruchamiania, być może masz trudności z ich znalezieniem. Śledź, jak sprawdzić stan AirPods Pro na stronie Sklepy Apple, Amazonka, Najlepsza oferta, i więcej, aby zdobyć parę bez czekania na tygodnie.

Dostępność AirPods Pro była całkiem dobra, gdy uruchomiono je pod koniec października. Jednak czasy wysyłki się skróciły, a zapasy w sklepach detalicznych mogą być trudne do znalezienia.

Widzimy już firmy zewnętrzne ceny podnoszenia (6AVE Electronics przez Walmart na przykład tam) z początkowym wzrostem popytu, więc upewnij się, że unikniesz cen przekraczających 249 USD MSRP.

Jak sprawdzić zapasy AirPods Pro w Apple, Amazon, Best Buy, więcej

Najlepsza oferta

Jak sprawdzić akcje AirPods Pro Best Buy

jabłko

  1. Udaj się do Strona zakupu AirPods Pro
  2. Pod Dodaj do torby spójrz na szczegóły dla Odebrać
  3. Kliknij Sprawdź inny sklep szukać zapasów w innym miejscu
  4. Możesz również zobaczyć czasy wysyłki zamówień online (w momencie pisania 2 tygodni)
Zobacz - >  Mario Adventure 2 Mac 1.0

Alternatywnie możesz sprawdzić witryny agregujące zapasy, takie jak iStockNow monitorować dostępność AirPods Pro, a nawet konfigurować alerty.

Amazonka

  • AirPods Pro są sprzedawane przez Apple przez Amazon ponieważ jest autoryzowanym sprzedawcą.
  • W pełni bezprzewodowe słuchawki są obecnie wysyłane nieco wcześniej od giganta detalicznego niż sklep internetowy Apple, cytowany przez Amazon AirPods Pro przylatuje za 1-2 tygodnie w momencie pisania. Sprzedają za tę samą cenę, co za pośrednictwem Apple Store.

Jak sprawdzić zapas Amazon AirPods Pro

Inni detaliści

  • Best Buy, Amazon i Apple mają najlepszą dostępność AirPods. Ale jeśli masz kartę podarunkową lub chcesz mieć oko na innych, sprawdź: Zdjęcie B&H, Adorama, Crutchfield, i Cel.

Więcej na temat AirPods Pro:


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: