Udostępnij

Karta Apple oferuje super szybki i prosty proces aplikacji, który jest wykonywany bezpośrednio na telefonie iPhone. Przed rejestracją nowej karty kredytowej możesz jednak sprawdzić kilka rzeczy, takich jak sprawdzenie zdolności kredytowej, przejrzenie raportu kredytowego itp.

Apple udostępnił w szczegóły dokumentu wsparcia powód, dla którego możesz zostać zatwierdzony lub odrzucony dla Apple Card. Oczywiście ważna będzie Twoja ocena kredytowa i szczegóły w raporcie kredytowym. Istnieje kilka sposobów bezpłatnego sprawdzenia zdolności kredytowej. Wiele banków i firm obsługujących karty kredytowe, takie jak Chase, Discover, Citi i wiele innych, oferuje bezpłatne oceny wiarygodności kredytowej i podstawowe raporty, aby zrozumieć swoją pozycję. Poniżej omówimy kilka dodatkowych opcji.

Pamiętaj, że bezpłatne usługi często dają ci ocenę kredytową z jednego lub dwóch z trzech biur kredytowych, ale zwykle nie ze wszystkich trzech. Możesz pobrać wszystkie trzy bezpośrednio z jednego z biur, ale możesz z pewnością anulować bezpłatne wersje próbne, aby uniknąć miesięcznych opłat.

Karta Apple wciąż jest wprowadzana falami do użytkowników, którzy wyraził zainteresowanie na stronie Apple. Niektóre zostały zatwierdzone z ocenami wiarygodności kredytowej w zakresie 600. Pamiętaj jednak, że przebieg może się różnić. Pamiętaj też, aby usunąć zamrożenie kredytu, jeśli masz je w TransUnion zanim zdecydujesz się ubiegać o kartę Apple.

Jak sprawdzić swoją zdolność kredytową za darmo przed złożeniem wniosku o kartę Apple Card

  1. Skontaktuj się z bieżącym bankiem lub wystawcą karty kredytowej, aby sprawdzić, czy możesz sprawdzić swoją zdolność kredytową za darmo
  2. Jeśli nie, Karma kredytowa, Sezam kredytowy, i WalletHub są świetnymi bezpłatnymi opcjami do sprawdzenia twojego kredytu
  3. Możesz udać się do jednego z trzech biur kredytowych – Experian, Equifax, i TransUnion – zachowaj ostrożność, aby anulować wszelkie bezpłatne wersje próbne, zanim zaczną pobierać opłaty miesięczne (twój wynik TransUnion jest używany dla aplikacji Apple Card)

Aby uzyskać więcej informacji na temat karty Apple Card, zapoznaj się z naszym praktycznym i praktycznym opisem poniżej:

Zestaw podróżny dentystyczny SmartBrush


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze