Udostępnij

Niezależnie od tego, czy chcesz usunąć iOS beta lub inny typ profilu, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby usunąć profile konfiguracji iOS na iPhonie i iPadzie.

Profile konfiguracji iOS mogą obejmować dane, ustawienia i aplikacje. Są one również używane w programach Apple i publicznych programach beta.

Jeśli chcesz odinstalować publiczny profil beta systemu iOS ze swojego iPad lub iPhone, jednym z najprostszych sposobów jest wykonanie poniższych kroków i ponowne uruchomienie urządzenia. Następnie poszukaj kolejnej dostępnej publicznej aktualizacji oprogramowania i zainstaluj ją (Ustawienia → Ogólne → Aktualizacja oprogramowania). Jeśli chcesz natychmiast odinstalować wersję beta iOS, czytaj więcej o tym tutaj.

Uwaga: jeśli masz zarządzane urządzenie z firmy lub instytucji z profilem konfiguracji iOS, możesz nie być w stanie go usunąć.

Jak usunąć profile konfiguracji iOS na iPhonie lub iPadzie

  1. otwarty Ustawienia i wybierz Generał
  2. Przesuń w dół i wybierz Profil
  3. Wybierz profil konfiguracji profilu
  4. Kran Usuń profil, w razie potrzeby wprowadź hasło, ponownie wybierz Usuń profil

Oto jak wygląda proces:

usuń profil konfiguracji iOS iPhone'a

Przeczytaj więcej o instalowaniu i usuwaniu profili konfiguracji na iPhonie i iPadzie tutaj.

Aby uzyskać więcej pomocy, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze