Udostępnij

Ponieważ jest to poręczny, Apple Watch jest oczywiście najlepiej dopasowany do różnych zastosowań, gdy potrzebujesz szybkiego dostępu do urządzenia. Postępuj zgodnie z kilkoma sposobami korzystania z Apple Watch do odkrywania utworów.

Apple Watch jest często najbliższym urządzeniem w zasięgu ręki, dlatego fajnie jest rozszerzyć możliwości, które można dzięki niemu osiągnąć. Szczególnie w przypadku, gdy masz tylko kilka chwil, aby dowiedzieć się, co to jest utwór, Apple Watch jest przydatny.

Przyjrzyjmy się, jak szybko odkrywać utwory dzięki Siri i uzyskać bogatsze wrażenia – Shazam należący do Apple.

Jak używać Apple Watch do odkrywania utworów

opcja 1

  1. Zapytaj Siri „jaka to piosenka?” Lub użyj tak prostego polecenia, jak „nazwij tę piosenkę”
  2. Siri na Apple Watch jest stosunkowo dobry w dokładnym identyfikowaniu utworów, jednak nie masz żadnych bogatych funkcji, takich jak możliwość odtwarzania / wyświetlania w Apple Music

Opcja 2

  1. Jeśli jeszcze tego nie masz, Shazam to bezpłatne pobieranie ze sklepu App Store
  2. Otwórz Shazam na swoim Apple Watch
  3. Naciśnij niebieski przycisk Shazam, aby zidentyfikować utwór

Dużą zaletą korzystania z Shazam na Apple Watch zamiast Siri jest to, że wszystkie odkryte utwory są zapisywane i synchronizowane z biblioteką Shazam na iPhonie. Stamtąd możesz przeglądać zidentyfikowaną muzykę i dodawać ją do Apple Music.

Kolejnym miłym akcentem w Apple Watch z Shazam jest to, że możesz odtworzyć zidentyfikowany utwór, a także zobaczyć okładkę albumu, nie masz żadnej z tych funkcji podczas odkrywania muzyki za pomocą Siri z nadgarstka.

Czytaj więcej dobrymac.pl tutoriale:

iPhone i iPad:

AirPods Pro:

Prochowiec:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze