Udostępnij

Czy kochasz swoją piękną kartę Apple i chcesz wiedzieć, jak zachować ją w doskonałym stanie? Czytaj dalej, gdy patrzymy na najlepsze sposoby noszenia, przechowywania i czyszczenia tytanowej karty Apple.

Teraz, gdy masz nową błyszczącą, białą tytanową kartę Apple, możesz zastanawiać się, jak ją wyczyścić i zachować nieskazitelny wygląd. Na szczęście Apple udostępnił, jak dbać o kartę w dokument pomocniczy.

Apple podkreśla, że ​​„białe wykończenie uzyskuje się dzięki wielowarstwowemu procesowi powlekania, który jest dodawany do tytanowego materiału bazowego”, dlatego ważne jest, aby trzymać go z dala od twardych powierzchni lub materiałów, aby zapobiec uszkodzeniu powłoki.

Apple ostrzega również, że materiały takie jak skóra i dżins mogą trwale zabrudzić twoją kartę Apple. Jeśli się zabrudzi lub poplami, oto co zrobić…

Zobacz - >  Jak edytować wiadomości na iPhonie i iPadzie za pomocą stuknięcia dwoma palcami

Jak wyczyścić tytanową kartę Apple

  1. Zacznij od wytarcia karty Apple lekko zwilżoną ściereczka z mikrofibry
  2. Jeśli masz problem z usunięciem plamy, Apple mówi, aby użyć trochę alkoholu izopropylowego na szmatce
  3. Apple zauważa, że ​​ty nie powinieneś „Do czyszczenia tytanowej karty Apple używaj środków do czyszczenia okien lub domowych, sprężonego powietrza, aerozoli, rozpuszczalników, amoniaku lub środków ściernych”.

Jak nosić i przechowywać swoją kartę Apple

Apple udziela także wskazówek, jak zapobiegać uszkodzeniom karty Apple, takich jak trzymanie jej z dala od magnesów, innych kart w portfelu lub torebce, kluczy, monet i innych.

  • Przechowuj tytanową kartę Apple w portfelu, kieszeni lub torbie wykonanej z miękkich materiałów.
  • Umieść kartę w gnieździe w portfelu lub portfelu bez dotykania innej karty kredytowej. Jeśli dwie karty kredytowe zostaną umieszczone w tym samym gnieździe, karta może zostać porysowana.
  • Nie umieszczaj ani nie przechowuj tytanowej karty Apple Card w pobliżu magnesów. Jeśli karta zostanie umieszczona w pobliżu zatrzasku magnetycznego w torebce lub torbie, pasek magnetyczny może się rozmagnesować.
  • Nie wkładaj tytanowej karty Apple do kieszeni lub torby, która zawiera luźne zmiany, klucze lub inne potencjalnie ścierne przedmioty.
Zobacz - >  Prostokąt Mac 0,29 - Pobierz

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: