Udostępnij

Czy uważasz, że odpowiedzi Siri są zbyt głośne lub zbyt ciche na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac lub Apple Watch? Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zmienić głośność informacji głosowych Siri.

Co ciekawe, nie ma miejsca w Ustawieniach w Siri & Search lub Sounds & Haptics, aby zmienić głośność komunikatów głosowych Siri na iPhone i iPad. To samo dotyczy komputerów Mac – Preferencje systemowe zawierają tylko opcję włączania / wyłączania informacji głosowych Siri.

Jednak w Apple Watch możesz przejść do Ustawień → Siri → Głośność głosu – Głośnik, aby go dostosować.

Na iPhonie i iPadzie przeczytaj poniższe kroki. Na Macu wykonaj te same kroki, ale użyj klawiatury lub paska menu, aby zmienić głośność komunikatów głosowych Siri.

Zobacz - >  getIP Mac 1.0 - Pobierz

Jak zmienić głośność sprzężenia głosowego Siri

  1. Zadaj Siri pytanie lub wydaj polecenie
  2. Gdy Siri odpowiada, użyj przycisków głośności, aby zwiększyć lub zmniejszyć głośność informacji głosowych
  3. To jest to : )

Oto jak wygląda proces:

zmień głośność sprzężenia głosowego Siri

Jeśli chodzi o HomePod, głośność sprzężenia głosowego Siri jest dostosowywana automatycznie na podstawie dźwięku otoczenia w pomieszczeniu. Możesz jednak użyć tego samego procesu, jak opisano powyżej, aby ręcznie zmienić go na HomePod.

Aby uzyskać więcej pomocy w jak najlepszym wykorzystaniu urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym przewodnikiem, a także z następującymi artykułami:


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: