Udostępnij

Nowy 2020 MacBook Air został wydany z ulepszoną klawiaturą Magic Keyboard, nowymi opcjami procesora, podwójną pamięcią masową i rozszerzoną obsługą zewnętrznego wyświetlacza. Zapoznaj się z różnymi ustawieniami wyświetlania zewnętrznego, które możesz uruchomić z najnowszym MacBookiem Air.

MacBook Air w 2019 r. Oferował solidne wsparcie dla zewnętrznego wyświetlacza, biorąc pod uwagę, że na komputerze zwykle nie polega się na zbyt wymagających przepływach pracy. Ale 2020 MacBook Air Odśwież rozszerza opcje wyświetlania zewnętrznego o obsługę wyświetlaczy 6K.

Oznacza to, że jeśli naprawdę chcesz, możesz zasilić Pro Display XDR z komputerem MacBook Air 2020… lub bardziej prawdopodobnym dla wielu, ciesz się wyświetlaczami 6K, które zostaną wydane przez strony trzecie w przyszłości. Sprawdź naszą najnowszą ofertę świetnych wyświetlaczy Thunderbolt 3 i USB-C w przedziale 400–1 300 USD, aby znaleźć teraz kilka dobrych opcji na rynku.

Oto konfiguracje wyświetlaczy zewnętrznych obsługiwane przez nowego MacBooka Air

Jednocześnie obsługuje pełną natywną rozdzielczość na wbudowanym wyświetlaczu w milionach kolorów i:

  • Jeden zewnętrzny wyświetlacz 6K o rozdzielczości 6016 na 3384 przy 60 Hz przy milionach kolorów lub
  • Jeden zewnętrzny wyświetlacz 5K o rozdzielczości 5120 na 2880 przy 60 Hz przy milionach kolorów lub
  • Maksymalnie dwa zewnętrzne wyświetlacze 4K o rozdzielczości 4096 na 2304 przy 60 Hz przy milionach kolorów

Otrzymaliśmy pierwsze recenzje nowego notebooka Apple i ogólnie opinia jest całkiem pozytywna. Przyjrzeliśmy się również pierwszym testom porównawczym dla konfiguracji 1 299 USD z procesorem Intel i5, który wykazał dobrą poprawę wydajności w porównaniu do swoich poprzedników.

Czytaj więcej od dobrymac.pl:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich do zarabiania dochodów. Więcej.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze