Udostępnij

Narzędzie do prezentacji Apple pozwala szybko tworzyć własne profesjonalnie wyglądające pokazy slajdów, dodając niesamowite przejścia, wykresy 3D i inne

Co nowego w Keynote 10.1:

Użyj nowej opcji „Odtwórz pokaz slajdów w oknie”, aby mieć dostęp do innych aplikacji podczas prezentacji lokalnej lub za pośrednictwem wideokonferencji. Filmy można teraz odtwarzać poprzez przejścia slajdów. Dodaj ten sam film do wielu slajdów, aby odtwarzać je od jednego do drugiego. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Keynote to wszechstronna i potężna aplikacja, która umożliwia tworzenie oryginalnych prezentacji pokazu slajdów za pomocą intuicyjnych narzędzi i pięknych efektów.

Keynote można kupić, pobrać i zainstalować za pośrednictwem Mac App Store za 19,99 USD. Keynote jest dostępny w wielu językach, takich jak angielski, włoski, francuski, niemiecki, kataloński, hiszpański, norweski, rumuński, słowacki, tajski, rosyjski i więcej.

Zobacz - >  Folder Tidy Mac 2.8.2 - Pobierz

Z intuicyjnego interfejsu Keynote możesz wybrać jeden z nowo dostępnych i zaktualizowanych motywów zaprojektowanych przez Apple, aby tworzyć imponujące prezentacje.

Możesz także dodawać wykresy, zdjęcia, tabele, kształty i filmy do slajdów i wyświetlać je za pomocą przejść i animacji filmowych, które utrzymają skupienie i zainteresowanie odbiorców. Ponadto prezentowane dane można animować za pomocą interaktywnych wykresów słupkowych, kolumnowych, bąbelkowych i punktowych.

Obsługa 64-bitowych procesorów i interfejs zorientowany na użytkownika zapewni przyjemne i płynne działanie. Masz szybki i łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi dzięki panelowi formatu, który automatycznie wyświetla odpowiednie opcje w oparciu o bieżący wybór.

Integracja iCloud oferuje dostęp do prezentacji ze wszystkich urządzeń w dowolnym momencie. Twoje pliki będą stale aktualizowane do najnowszej wersji, w wyniku czego możesz rozpocząć edycję pokazu slajdów na komputerze Mac i kontynuować proces z urządzenia z systemem iOS. Ponadto możesz na bieżąco informować współpracowników o swojej pracy i udostępniać prezentację innym użytkownikom, korzystając tylko z linku.

Zobacz - >  Quick 'n Easy Web Builder Mac 7.3.0

Co więcej, Keynote pozwala zapisać dokument jako pliki PowerPoint, a nawet importować dokumenty PowerPoint. Obsługiwane są najbardziej popularne funkcje PowerPoint i możesz pracować nad tym samym projektem, nawet jeśli twój partner lub współpracownik korzysta z innej aplikacji.

Podsumowując, Keynote to kompaktowa i przyjazna dla użytkownika aplikacja, która umożliwia tworzenie interesujących prezentacji i pracę na wielu urządzeniach za pośrednictwem iCloud.

Zapisano pod

Utwórz prezentację Utwórz pokaz slajdów Utwórz tabelę Prezentacja Pokaz slajdów Animacja Pokaz slajdów