Udostępnij

Potężna aplikacja na komputery Mac zaprojektowana specjalnie, aby pomóc zarówno projektantom oświetlenia, jak i elektrykom zarządzać papierkową robotą projektową

Co nowego w Lightwright 6.0.32 Build 356:

NOWE FUNKCJE W TEJ WERSJI: Element menu Czcionka i rozmiar został dodany do menu Arkusz. Ustawia czcionkę i rozmiar tekstu dla arkusza roboczego. Nadal możesz używać menu kontekstowego arkusza roboczego, aby ustawić czcionkę i rozmiar. Raporty BEGAR zapamiętują ostatnio używane miejsce docelowe (okno, drukarka itp.) I orientację strony drukarki. Przywracają domyślną wartość (okno raportu) przy każdym uruchomieniu Lightwright. TRYER A Przycisk Przywróć ustawienia domyślne w Preferencjach Lightwright. Przywraca wszystkie preferencje i inne ustawienia do ich wartości domyślnych (zanim cokolwiek dostosujesz). Jest to pomocne, jeśli pliki prefs zostały uszkodzone z jakiegokolwiek powodu. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Zobacz - >  Beluga Player Mac 0.14 - Pobierz

Aplikacja macOS Lightwright łączy możliwości bazy danych z funkcjonalnością arkusza kalkulacyjnego w celu stworzenia przyjaznego środowiska do zarządzania dokumentami wymaganymi podczas pracy nad profesjonalnymi projektami oświetleniowymi.

Lightwright okazuje się niezwykle przydatny zarówno dla projektantów oświetlenia, jak i elektryków, ponieważ wygenerowane raporty zachowują notatki robocze, szczegóły dotyczące poruszających się kół świetlnych, obwodów, które nie powinny być przeciążone, i tak dalej.

Dobrze zorganizowany menedżer, który może załatwić formalności związane z profesjonalnymi pokazami oświetleniowymi

Mimo że narzędzie nie ma nowoczesnego wyglądu, poruszanie się po interfejsie użytkownika Lightwright jest dość intuicyjne dzięki projektowi z zakładkami. Uzyskujesz łatwy dostęp do arkusza, dodawanie nowych elementów lub dostosowywanie różnych parametrów: wszystkie elementy w obwodzie elektrycznym będą wyświetlane w trybie listy.

Zobacz - >  Pobierz Plus Mac 1.6.7 - Pobierz

Ponadto narzędzie Lightwright może bezproblemowo komunikować się z aplikacją Vectorworks: jednym kliknięciem myszy można wygenerować graficzną reprezentację obwodu. Połącz to ze szczegółowymi raportami Lightwright, a będziesz mieć jasny obraz całego projektu.

Dokumenty Lightwright mogą być modyfikowane przez różnych użytkowników, ale aplikacja śledzi wszystkie zmiany, wraz z datą i godziną korekt oraz szczegółowymi informacjami o tym, kto dokonał modyfikacji. Najlepsze jest to, że zawsze możesz przywrócić poprzedni stan w krótkim czasie (Lightwright może również przywrócić usunięte światła).

Wszechstronne rozwiązanie do zarządzania pokazami świetlnymi, z którego mogą korzystać całe zespoły

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działa Lightwright, programiści udostępniają samouczek wideo które przeprowadzą cię przez wszystkie podstawy.

Zobacz - >  Hotspot Shield Mac 4.0.0 - Pobierz

Podsumowując, jeśli pracujesz nad zaprojektowaniem pokazu oświetlenia lub jesteś elektrykiem, który musi złożyć wszystko razem, Lightwright oferuje niezbędne narzędzia do monitorowania wszystkich zawartych elementów, ich wzajemnych relacji i środków ostrożności powinien wziąć w każdym przypadku.

Zapisano pod

Rozwiązanie arkusza kalkulacyjnego Rozwiązanie bazy danych Arkusz kalkulacyjny Baza danych arkusza kalkulacyjnego Baza danych Db