Udostępnij

Odtwarzacz wideo Youtube dla komputerów Mac zaprojektowany z myślą o łatwym odtwarzaniu filmów i list odtwarzania Youtube bez użycia Flasha, bez komentarzy, które mogłyby przeszkadzać i bez reklam

Utrzymywanie witryny YouTube otwartej w domyślnej przeglądarce internetowej może prowadzić do bałaganu, a jednocześnie niepotrzebnie obciążać zasoby.

MediaTube to mała aplikacja OS X, która umożliwia osobne odtwarzanie filmów bez korzystania z programu Adobe Flash Player, co zmniejsza zużycie zasobów.

Ponadto, mimo że MediaTube wyświetla powiązane filmy, nie będą Ci przeszkadzały reklamy ani komentarze użytkowników.

Minimalistyczny i łatwy w użyciu klient stacjonarny na stronie YouTube

MediaTube zapewnia alternatywne rozwiązanie odtwarzania filmów z YouTube bezpośrednio na pulpicie. Aby rozpocząć, przeciągnij i upuść adres URL YouTube nad jego głównym oknem lub nad ikoną Docku aplikacji.

Zobacz - >  GZip Individual Files Mac 1.00

Co więcej, MediaTube zawiera również małe narzędzie wyszukiwania: wyniki będą wyświetlane w trybie listy w małym panelu umieszczonym po lewej stronie głównego okna odtwarzacza. Mała miniatura pomaga rozróżniać wpisy, a panel wyników automatycznie ukrywa się podczas odtwarzania filmu.

Usprawnione narzędzie, które integruje podstawowe funkcje odtwarzania

Poruszanie się po aplikacji MediaTube jest dość łatwe, ponieważ główny obszar jest zarezerwowany do renderowania wideo, a górny pasek narzędzi integruje sterowanie odtwarzaniem. MediaTube pozwala odtwarzać lub wstrzymywać odtwarzanie, regulować głośność, poruszać się po wideo za pomocą suwaka lub cofać się lub przewijać na liście odtwarzania.

MediaTube zawiera również kilka opcji dostosowywania: możesz zmienić preferowaną jakość wideo i możesz zdecydować się na odtwarzanie wideo w trybie pełnoekranowym.

Zobacz - >  Office Chrome Mac 2.1.8 - Pobierz

Minimalistyczny odtwarzacz multimediów YouTube, który nie wymaga Flash Playera Adobe

Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja MediaTube oferuje możliwość oglądania filmów z YouTube'a na komputerze Mac bez zaśmiecania domyślnej przeglądarki internetowej lub zajmowania zbyt wielu zasobów.

Wynika to z faktu, że nie korzysta on z programu Adobe Flash Player, a wszystkie reklamy i komentarze są automatycznie wyłączane.