Udostępnij

Dodaj utwory Spotify do swoich list odtwarzania za pomocą prostych kombinacji klawiszy, pozbądź się utworów, których nigdy nie słuchasz, i ciesz się nowymi składankami w każdy poniedziałek

Spotify jest niesamowity, ale oficjalna aplikacja komputerowa jest co najmniej słaba. Ma minimalną integrację z macOS, więc musisz wywołać interfejs użytkownika dla prawie wszystkiego, w tym zmiany głośności, polubienia piosenek lub dodawania ich do list odtwarzania.

Mick Tagger to sprytnie nazwana aplikacja, która usunie niektóre z tych kamieni z drogi. Pozwala szybko dodać bieżący utwór do istniejącej listy odtwarzania, a nawet utworzyć nowy, wszystko z prostego pola wyszukiwania, które można wywołać za pomocą klawisza skrótu. Co więcej, może tworzyć składanki playlist i pozbywać się piosenek, których nie lubisz.

Dodawaj utwory do playlist bez przerywania przepływu

Powiedzmy, że słuchasz Discover Weekly, słyszysz fajną piosenkę i chcesz dodać ją do stałej listy odtwarzania. Aby to zrobić, musisz otworzyć Spotify, kliknąć prawym przyciskiem myszy dany utwór i wybrać odpowiednią listę odtwarzania z menu rozwijanego. Nie śmieszne.

Zobacz - >  Airmail Mac 4.1 - Pobierz

Z Mickiem Taggerem po prostu naciskasz ⌘⇧Space (CMD + Shift + Spacja), zaczynasz wpisywać nazwę listy odtwarzania i wciskasz Enter. Jeśli utwór znajduje się już na tej liście odtwarzania, nie zostanie zduplikowany. Jeśli lista nie istnieje, zostanie utworzona nowa o tej nazwie. Zabawa!

Znajdź swoje listy odtwarzania i zarządzaj nimi

Chociaż główną funkcją aplikacji jest dodawanie utworów do list odtwarzania, ma ona również inne funkcje. Możesz szybko otworzyć dowolną ze swoich list odtwarzania w Spotify, jeśli chcesz nimi zarządzać, co może zaoszczędzić trochę wysiłku.

Wszyscy mamy piosenki na naszych listach odtwarzania, których prawie nigdy nie słuchamy, ale tak naprawdę nie możemy się zmusić do ich usunięcia. Dzięki tej aplikacji Twoje listy odtwarzania będą przyjemne, usuwając często pomijane utwory.

Zobacz - >  Vuo Mac 2.1.0 - Pobierz

W każdy poniedziałek nowa składanka playlist

Jeśli miksy Spotify go nie wycinają, Mick Tagger może pomóc Ci stworzyć nowe. Po prostu wybierz kilka list odtwarzania, a nowa – o nazwie Mailbox Monday – będzie tworzona co tydzień. Składa się z piosenek, które zostały dodane do list odtwarzania w zeszłym tygodniu, więc pomyśl o tym jak o kompilacji swoich największych hitów z wielu gatunków.

Zarządzaj głośnością Spotify za pomocą dedykowanych klawiszy

Zmiana głośności muzyki w Spotify może być prawdziwym bólem, zwłaszcza jeśli odtwarzasz dźwięk na innym urządzeniu przez Wi-Fi, ponieważ dedykowane klawisze głośności wpływają tylko na bieżący system. Ta aplikacja umożliwia bezpośrednie sterowanie Spotify, więc nie ma znaczenia, na którym urządzeniu odtwarzana jest muzyka.

Zobacz - >  Dashkards Mac 2.2 - Pobierz

Prawie tak dobry, jak drugi Mick

Krótko mówiąc, Mick Tagger to niesamowicie przydatna aplikacja, a większość ludzi prawdopodobnie będzie bardziej niż zadowolona z darmowej wersji, ponieważ brakuje jej tylko funkcji mieszania listy odtwarzania i czyszczenia.

Jeśli chodzi o rzeczy, które można by poprawić, bardzo chciałbym móc ukryć aplikację w Docku i zachować ją na pasku menu lub po prostu działać w tle. Chciałbym również, aby skrót ⌘⇧Space ukrył okno podczas drugiego użycia, ponieważ obecnie musisz je zamknąć w staroświecki sposób.

Złożone pod

Lista odtwarzania Spotify Dodaj do listy odtwarzania Głośność Spotify Lista odtwarzania Spotify Głośność muzyki