Udostępnij

W pełni funkcjonalna aplikacja do obsługi arkuszy kalkulacyjnych, która umożliwia konfigurację wszystkiego, od budżetu rodzinnego po raporty laboratoryjne i kompleksowe dokumenty finansowe

Co nowego w liczbach 10.1:

Odtwarzaj filmy z YouTube i Vimeo bezpośrednio w swoich arkuszach kalkulacyjnych. * Z łatwością dodawaj podpisy i tytuły do ​​zdjęć, filmów, kształtów i innych obiektów. Przeczytaj pełny dziennik zmian

Numbers to dobrze zaprojektowana i kompleksowa aplikacja macOS, która zapewnia wszystkie wymagane narzędzia i funkcje do tworzenia oszałamiających arkuszy kalkulacyjnych, które można udostępniać współpracownikom i znajomym.

Zorientowany na użytkownika interfejs i pięknie zaprojektowane szablony

Jeśli potrzebujesz punktu początkowego dla swoich arkuszy kalkulacyjnych, możesz użyć dowolnego z dostarczonych szablonów zaprojektowanych przez Apple i kształtować osobiste finanse, listy kontrolne, fakturę, kalkulator hipoteczny, osobiste oszczędności i więcej.

Zobacz - >  Iridient Developer Mac 3.3.12 - Pobierz

Intuicyjny interfejs pomaga wstawiać wykresy, tabele, pola tekstowe i obrazy oraz umieszczać je w dowolnym miejscu na płótnie o dowolnym kształcie. Z prostego i przejrzystego paska narzędzi masz natychmiastowy dostęp do kształtów, multimediów, tabel, wykresów i opcji udostępniania.

Wbudowane wsparcie dla wielu formuł

Co więcej, Numbers jest w stanie zapewnić natychmiastowe sugestie, gdy tylko zaczniesz pisać formułę. Z aplikacji można korzystać ponad 250 różnych funkcji. Zintegrowana przeglądarka funkcji pomaga znaleźć i użyć żądanego wzoru próbki.

Możesz nawet filtrować przez obszerne tabele, automatycznie formatować komórki na podstawie tekstu, dat, liczb i czasów trwania za pomocą pomocnego narzędzia wyróżniania warunkowego. Ponadto wszystkie wyniki formuł, sprawdzanie błędów i format komórek są wykonywane w czasie rzeczywistym.

Zobacz - >  Airfoil Mac 5.8.8 - Pobierz

Ponadto Numbers płynnie integruje się z MathType, co pozwala na łatwe wstawianie równań. Dodatkowo możesz dodać swoje ulubione funkcje do Szybkich obliczeń, aby uzyskać szybsze wyniki.

Obsługa arkuszy kalkulacyjnych CSV i Microsoft Excel

Numbers pozwala także na bezproblemowy import i edycję arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Excel, wartości rozdzielanych przecinkami i tekstu rozdzielanego tabulatorami. Możesz uporządkować dane w wielu tabelach na jednym arkuszu i użyć różnych narzędzi do stylizacji obramowania komórki.

Ponadto możesz skorzystać ze wszystkich dostępnych gotowych stylów i poprawić wygląd tekstu, tabel, obrazów i kształtów. Możesz nawet wstawiać obrazy, muzykę i wideo za pomocą przeglądarki mediów.

Funkcje integracji i udostępniania iCloud

Wspaniałą rzeczą w Numbers jest to, że zawsze możesz włączyć iCloud oraz uzyskiwać dostęp do arkuszy kalkulacyjnych i edytować je z innych komputerów Mac, iPada, iPhone'a lub iPoda touch. Możesz także użyć AirDrop, aby udostępnić swoją pracę pobliskim urządzeniom.

Zobacz - >  Find, Label & Copy Files Mac 2.0

Wbudowana funkcja udostępniania umożliwia udostępnianie arkusza kalkulacyjnego za pośrednictwem poczty, wiadomości, Twittera lub Facebooka. Możesz nawet drukować bezprzewodowo przez AirPrint i eksportować swoje dane do formatu CSV, PDF i Microsoft Excel.

Zapisano pod

Projektowanie arkusza kalkulacyjnego Oblicz formułę Wykres danych Projekt kalkulatora kalkulacyjnego