Udostępnij

Potężna i usprawniona aplikacja macOS, która umożliwia organizowanie pomysłów i projektów w prosty i wydajny sposób

Co nowego w OmniOutliner Essentials 5.7.1:

Widok konspektu – nagłówki kolumn są widoczne na komputerze Mac z systemem operacyjnym beta. Zgłaszanie awarii – raporty o awariach programu OmniOutliner można teraz przesyłać na komputer Mac z systemem operacyjnym w wersji beta. Próby – lepsze zachowanie ostatniego dnia rozprawy. Stabilność – dostęp do pozycji menu zakupu lub interakcja z oknem pierwszego uruchomienia nie powoduje już awarii na komputerach Mac z systemem operacyjnym beta. Przeczytaj pełną listę zmian

OmniOutliner Essentials (dawniej OmniOutliner) to zorientowane na użytkownika i solidne narzędzie macOS, które ma na celu zapewnienie intuicyjnego, ale potężnego interfejsu do łatwego gromadzenia, organizowania i manipulowania różnymi bitami i fragmentami informacji.

Zobacz - >  Sunlit Earth Mac 4.1 - Pobierz

Minimalny i przyjazny dla użytkownika konspekt informacji

Co więcej, interfejs użytkownika OmniOutliner Essentials został zaprojektowany od samego początku, aby umożliwić zarysowanie ogromnych zbiorów informacji w sposób, który ułatwi ich zrozumienie i analizę jako całość.

OmniOutliner Essentials jest również wyposażony w szeroką gamę szablonów dokumentów, które można wykorzystać do łatwego tworzenia dowolnego typu projektów, od prostego i usprawnionego śledzenia budżetu po złożone i skomplikowane, nowatorskie konspekty.

Ponadto OmniOutliner Essentials może być używany do szybkiego tworzenia różnorodnych struktur danych w celu wydajnych i usprawnionych sesji burzy mózgów.

Zapisuj i organizuj tekst w dowolny sposób

Ponadto aplikacja OmniOutliner Essentials ułatwia pisanie i organizowanie całej powieści od początku do końca, a także ustrukturyzowanie tekstu za pomocą węzłów odniesienia, aby szybko uzyskać szczegółowy przegląd wszystkiego, co dzieje się w historii za pomocą jednego spojrzeć na tekst.

Zobacz - >  Movie Explorer Mac 2.1.2 - Pobierz

Możesz skorzystać z OmniOutliner Essentials, aby szybko nadać łatwy do zrozumienia kształt kolekcji oddzielnych informacji. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na zbieraniu informacji na dany temat i mniej martwić się o ich organizację i interpretację.

Dodaj adnotacje do swoich informacji, aby uzyskać prostszą i łatwiejszą analizę

Kolejną potężną funkcją OmniOutliner Essentials jest wyjątkowa możliwość tworzenia adnotacji, zaprojektowana tak, aby pomóc Ci dodawać istotne informacje do dowolnych danych w Twojej kolekcji za pomocą prostego kliknięcia myszą.

Warto również wspomnieć, że OmniOutliner Essentials umożliwia planowanie projektów, śledzenie zadań i zaplanowanych wydarzeń oraz zarządzanie prostymi, ale efektywnymi listami zadań, które powinny zapewnić produktywność nawet wtedy, gdy kalendarz jest wypełniony spotkaniami i wydarzeniami.

Zobacz - >  GitKraken Mac 7.0.0 - Pobierz

Solidny i zorientowany na użytkownika aranżer informacji

Biorąc wszystko pod uwagę, OmniOutliner Essentials tworzy naprawdę potężny i intuicyjny w obsłudze zbieracz i konspekt, z naprawdę silnym naciskiem na dostarczanie każdego narzędzia potrzebnego do strukturyzowania danych za pomocą prostego i łatwego w obsłudze interfejsu.

Złożone pod

Śledzenie zadań Planowanie projektów Śledzenie zadań Planowanie zadań Planowanie zadań