Udostępnij

Czy widzisz jakieś dziwne ikony paska stanu na iPhonie? A może po prostu ciekawi Cię pełna lista? Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać pełny przegląd wszystkich ikon paska stanu iPhone'a.

Prawdopodobnie wiesz, co najbardziej iPhone oznaczają ikony paska stanu, ale niektóre z nich nie są często widoczne wśród 27 wszystkich ikon. Zapoznaj się z pełną listą poniżej, aby dowiedzieć się, której nie jesteś pewien, lub wykorzystaj swoją losową wiedzę na temat iPhone'a.

Oto, co oznaczają wszystkie ikony paska stanu iPhone'a

  • Na iPhonie 8 i wcześniejszych u góry ekranu zobaczysz więcej ikon paska stanu
  • Na iPhonie X i nowszych będzie mniej ikon paska stanu. Otwórz Centrum sterowania, aby zobaczyć wszystkie (przesuń palcem w dół od prawego górnego rogu)

Jak wyszczególniono w Dokument wsparcia Apple, oto pełna lista ikon paska stanu iPhone'a:

Ikony stanu iPhone'a oznaczają sygnałZnajdujesz się w zasięgu sieci komórkowej i możesz nawiązywać i odbierać połączenia. Jeśli nie ma sygnału, pojawia się komunikat „Brak usługi”.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają podwójny sygnał SIM

Na telefonie iPhone z obsługą dwóch kart SIM jesteś w zasięgu sieci komórkowej i możesz wykonywać i odbierać połączenia. Jeśli nie ma sygnału, pojawia się komunikat „Brak usługi”.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają LTE

Sieć LTE Twojego operatora jest dostępna, a Twój iPhone może łączyć się z Internetem przez tę sieć. (iPhone 5 i nowsze wersje. Nie są dostępne we wszystkich regionach).

Sieć operatora 5G E jest dostępna, a telefon iPhone może łączyć się z Internetem za pośrednictwem tej sieci. Działa z iPhone'em 8 i nowszymi. (Niedostępne we wszystkich obszarach).

Sieć operatora 4G UMTS (GSM) lub LTE jest dostępna, a telefon iPhone może łączyć się z Internetem za pośrednictwem tej sieci. (Niedostępne we wszystkich obszarach).

dostępna jest sieć 3G UMTS (GSM) lub EV-DO (CDMA) naszego operatora, a Twój iPhone może łączyć się z Internetem przez tę sieć.

Dostępna jest sieć GPRS (GSM) lub 1xRTT (CDMA) Twojego operatora, a Twój iPhone może łączyć się z Internetem przez tę sieć.

Sieć EDGE (GSM) Twojego operatora jest dostępna, a Twój iPhone może łączyć się z Internetem przez tę sieć.

Możesz użyć Połączenia Wi-Fi. Twój operator pojawia się również obok ikony.

Twój iPhone jest podłączony do Internetu przez Wi-Fi.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają VPN

Masz połączenie z siecią za pomocą VPN.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają lokalizację

Aplikacja lub strona internetowa jest używana Usługi lokalizacyjne. Pustka oznacza, że ​​element może otrzymać twoją lokalizację pod pewnymi warunkami.

Aktywność sieci.

Przekazywanie połączeń jest włączony.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają tryb samolotowy

Tryb samolotowy jest włączony. Nie możesz nawiązywać połączeń ani korzystać z Bluetooth, dopóki nie będziesz wyłącz to ustawienie (chyba że ponownie włączysz Bluetooth po włączeniu trybu samolotowego).

Ikony stanu iPhone'a oznaczają TTY

Teletype (TTY) jest włączony.

Blokada orientacji jest włączona. Twój ekran nie będzie się obracał, dopóki ty wyłącz to ustawienie.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają Nie przeszkadzać

Funkcja Nie przeszkadzać jest włączona. To ustawienie wycisza połączenia, alerty i powiadomienia do Ciebie Wyłącz to. Alarmy nadal będą brzmiały.

Twój iPhone jest synchronizacja z iTunes.

Ikony stanu iPhone'a oznaczają zablokowane

Twój iPhone jest zablokowany hasłem, Touch ID lub Face ID.

Twój iPhone jest sparowany z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym, słuchawkami lub słuchawkami.

Alarm jest ustawiony.

Ta ikona pokazuje poziom baterii twojego iPhone'a. Jeśli ta ikona jest żółta, Tryb niskiego zużycia energii jest włączony. Jeśli ta ikona jest czerwona, oznacza to, że Twój iPhone ma mniej niż 20% naładowania.

Poziom naładowania baterii sparowanego urządzenia Bluetooth.

Twój iPhone jest połączony z Internetem przez osobisty hotspot innego urządzenia z systemem iOS.

Twój iPhone ładuje się.

Twój iPhone jest podłączony do CarPlay.

Apple zauważa również, co oznaczają trzy różne kolory paska stanu:

Aby uzyskać więcej pomocy, aby w pełni wykorzystać możliwości urządzeń Apple, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem, a także następujące artykuły:


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple:

Komentarze