Udostępnij

Nowa aktualizacja bezpłatnej aplikacji do metadanych zdjęć i wideo Metapho na iPhone'a przyniosła coś, co wygląda na pierwszy sposób, aby dowiedzieć się, kiedy zdjęcia iPhone'a 11 zostały wykonane za pomocą Deep Fusion (przynajmniej na razie). Śledź dalej, aby uzyskać więcej informacji o tej zgrabnej aplikacji, która nie tylko pozwala sprawdzić, czy użyto Deep Fusion, ale także wyświetlać i edytować metadane EXIF.

Metafo uruchomiła najnowszą aktualizację w weekend, która zawiera dane o tym, czy na zdjęciu użyto Deep Fusion (za pośrednictwem MacStories). Jest to godne uwagi, ponieważ Apple sprawiło, że funkcja ta była celowo niewidoczna dla użytkowników, nawet podczas sprawdzania szczegółów obrazu (a także bardzo trudno to stwierdzić, patrząc na zdjęcia, nawet obok siebie w takich samych warunkach).

Zobacz - >  Overtorque Stunt Racing Mac 1.0.1

Metapho wydaje się być pierwszą aplikacją, która oferuje sposób na sprawdzenie Deep Fusion, chociaż ta funkcjonalność prawdopodobnie nie będzie dostępna długo. Twórca aplikacji aparatu, Sebastiaan de With wspomniał, że pominęli dodawanie funkcjonalności do Halide, ponieważ Apple planuje go wkrótce zabić.

W każdym razie Metapho jest darmowy i łatwy w użyciu z zakupem w aplikacji, aby odblokować wszystkie funkcje, takie jak edycja metadanych. To fantastyczne, że tutaj koncentruje się na ochronie prywatności … żaden serwer nie bierze udziału we wszystkim, co dzieje się na urządzeniu.

Kiedyś pobierz i otwórz Metapho, musisz po prostu dać aplikacji dostęp do swojej biblioteki zdjęć. Istnieje nawet rozszerzenie arkusza udostępniania, które możesz dodać, aby szybko sprawdzić metadane zdjęcia.

Zobacz - >  Jak uaktualnić do nowego Apple Watch bez utraty danych

U góry metadanych w sekcji „Informacje o obrazie” zobaczysz komunikat „Głęboko połączony”, jeśli użyto opcji Głębokie zespolenie. W sekcji „Aparat” zobaczysz także liczbę zdjęć dla zdjęć Deep Fusion.

Metapho wskazuje teraz także, czy użyto trybu nocnego.

Informacje o pełnej wersji Metapho 3.4.3:

Obsługuje nowe funkcje aparatu iPhone'ów 11 • Wskazuje zdjęcia w trybie nocnym i głęboko połączone zdjęcia w informacjach o obrazie • Ujawnia więcej szczegółów na temat ekspozycji w trybie nocnym w informacji o aparacie • Pokazuje poza zasobami ramki na liście zasobów, jeśli są dostępne

• Funkcja Zapisz jako … w rozszerzeniu Akcja działa na iOS 13 • Poprawiono kompatybilność z profilem ProPhoto RGB • Naprawiono problem polegający na tym, że edycja daty nie tworzyła tagów daty dla zdjęcia bez metadanych • Naprawiono błąd: Udostępnianie w zagnieżdżonym rozszerzeniu Action in Action nie praca • Naprawiono problem powodujący awarie w iOS 13.1

Metapho to bezpłatne pobieranie ze sklepu App Store.


Sprawdź dobrymac.pl na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości Apple: