Udostępnij

Intuicyjny i potężny menedżer schowka, który pamięta wszystko, co skopiowałeś wcześniej i umożliwia dostęp do niego z nowoczesnego interfejsu użytkownika

Kiedy się nad tym zastanowić, schowek ma niewiarygodnie ograniczone możliwości. Tak, miał być tak prosty, jak to tylko możliwe, aby był dostępny dla wszystkich typów użytkowników, ale byłoby wspaniale, gdyby system operacyjny oferował przynajmniej opcję rozszerzenia możliwości schowka.

Sprytnie nazwany Pasta został zaprojektowany jako rozwiązanie do ulepszania schowka innej firmy. Nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie, ale w przeciwieństwie do większości konkurentów wyświetlanie wycinków wymaga wizualnego podejścia. Wystarczy jedno spojrzenie, aby znaleźć to, czego potrzebujesz, a kopiowanie jest równie proste.

Zapamiętuje wszystkie Twoje wycinki

Podobnie jak każdy inny menedżer schowka, Wklej zapisuje to, co skopiowałeś, i umożliwia późniejszy dostęp do niego. Podczas gdy niektóre z tych aplikacji trzymają się tylko tekstu, Wklej naprawdę zapamiętuje wszystko, co wysłałeś do schowka, w tym pliki.

Zobacz - >  Space Invaders Retro Mac 3.0

Aby uzyskać dostęp do czegoś, po prostu kliknij ikonę paska menu aplikacji lub użyj klawisza skrótu ⌥⌘V. W oknie głównym możesz zobaczyć najnowsze pozycje i filtrować je na podstawie aplikacji i typu, a także wyszukać coś konkretnego.

Imponujący wizualnie menedżer schowka

Interfejs użytkownika jest głównym powodem, dla którego zalecamy Pasta na rzecz innych aplikacji. Każdy wycinek jest wyświetlany jako rodzaj miniatury, która wskazuje typ zawartej zawartości.

Obrazy i tekst można przeglądać bezpośrednio, linki są podświetlane, kody kolorów są wyświetlane przy użyciu odpowiedniego koloru jako tła itp. Na dodatek aplikacja ma własną wersję Quick Look, która umożliwia podgląd elementów poprzez naciśnięcie spacji .

Obsługa paska dotykowego i zaciemnionych haseł

Jeśli masz Macbooka Pro, aplikacja obsługuje pasek Touch Bar, co znacznie ułatwia dostęp do wycinków na laptopie.

Zobacz - >  AirServer Mac 7.2.6 - Pobierz

Podczas kopiowania haseł są one zwykle zaciemniane i zapisywane na dysku tylko w postaci zaszyfrowanej. Ta funkcja powinna być kompatybilna z 1Password, ale nie mogliśmy jej zmusić do pracy z LastPass.

Ogólnie rzecz biorąc, Pasta jest zdecydowanie jednym z najlepszych dostępnych menedżerów schowka. Oferuje imponujący, choć nie wybitny zestaw funkcji, a jego interfejs użytkownika jest najbardziej imponujący, jaki widzieliśmy w aplikacji tego rodzaju.

Złożone pod

Menedżer schowka Przedłużacz schowka Kopia zapasowa schowka Wklej kopię zapasową schowka