Udostępnij

Zwiększa ogólną produktywność, umożliwiając korzystanie z historii schowka i szerokiego asortymentu list fragmentów za pomocą stylowego i wydajnego interfejsu użytkownika

Schowek to możliwość krótkotrwałego przechowywania danych występująca w większości systemów operacyjnych i bez wątpienia jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji pod względem wydajności.

Wklej to stylowa i wydajna aplikacja macOS, która przechowuje wszystko, co kiedykolwiek skopiowałeś do schowka i umożliwia dostęp do jego historii w dowolnym momencie.

Menedżer historii schowka, który przypomina wbudowaną aplikację OS X.

Oto, co musisz wiedzieć od samego początku: Wklej przechowuje wszystkie skopiowane treści, bez względu na to, czy mówimy o tekście, linkach, obrazach, plikach, plikach itp. Ponadto, Wklej można skonfigurować, aby przechowywać historię 10, 50, 100, 500 lub nieograniczona liczba wpisów w schowku.

Zobacz - >  MapQuest Mac 1.0 - Pobierz

Podobnie jak w przypadku innych tego typu aplikacji, po zainstalowaniu Wklej na komputerze Mac płynnie zintegruje się z paskiem menu OS X i, oczywiście, można go przywołać, klikając jego element lub, nawet szybciej, za pomocą skrótu klawiaturowego „CMD + SHIFT + V”.

Przyjazny dla użytkownika i dość stylowy menedżer historii schowka na komputerze Mac

Po tym, co zostało powiedziane do tej pory, prawdopodobnie myślisz, że jest to jeszcze jeden menedżer schowka i masz rację, ale nie do końca. Rzeczywiście, Paste jest menedżerem schowka i tak, działa tak samo jak inne podobne aplikacje tego rodzaju, ale łatwo wyróżnia się z tłumu dzięki kilku interesującym i przemyślanym cechom.

Przede wszystkim wszystko, co skopiowałeś do schowka, jest wyświetlane przy użyciu wyraźnych i pięknych podglądów, a tło jest automatycznie rozmyte, co czyni go jednym z najlepszych, jeśli nie najlepiej wyglądającym menedżerem schowka.

Zobacz - >  TexturePacker Pro Mac 5.4.0 - Pobierz

Skuteczne narzędzie OS X, które koncentruje się zarówno na dobrym wyglądzie, jak i na poprawie przepływu pracy

Co więcej, Wklej umożliwia szybkie wyszukiwanie w historii schowka, a co najmniej jednym kliknięciem prawym przyciskiem myszy dowolnego zapisanego wpisu w schowku, umożliwia udostępnianie jego zawartości za pośrednictwem poczty elektronicznej, Twittera, Facebooka , LinkedIn i aplikacja Wiadomości.

Podsumowując, Paste okazał się nie tylko wysoce wydajnym i podnoszącym wydajność narzędziem OS X, ale także potwierdził, że dobry wygląd i płynna integracja systemu nie powinny być funkcjami występującymi tylko w dużych i drogich aplikacjach.