Udostępnij

Wszechstronna i potężna aplikacja do produkcji dźwięku i muzyki, która pomaga muzykom tworzyć własne samplery, instrumenty, efekty i narzędzia do projektowania dźwięku

Co nowego w Reaktorze 6.4:

Bloki użytkownika w stojakach: Możesz teraz używać bloków użytkownika w stojakach, w tym bloków pobranych z biblioteki użytkownika REAKTOR lub własnych kreacji. Aby to ułatwić, zaimplementowano następującą funkcjonalność: Użytkownicy pełnej wersji REAKTOR 6 mogą ładować bloki użytkownika do stojaków. Użytkownicy REAKTOR 6 Player mogą ładować bloki użytkownika do racków, jednak bloki użytkownika będą działać w trybie demonstracyjnym i zostaną wyciszone po 30 minutach. Przeczytaj pełną listę zmian

Reaktor to w pełni funkcjonalny modułowy syntezator i procesor efektów, stworzony specjalnie, aby pomóc muzykom i inżynierom w projektowaniu i tworzeniu instrumentów, efektów, narzędzi do projektowania dźwięku i samplerów.

Zobacz - >  Metadatics Mac 1.6.3 - Pobierz

Pomaga budować dźwięk za pomocą różnych narzędzi

Ta potężna i niezawodna aplikacja zawiera kolekcję predefiniowanych i konfigurowalnych instrumentów i efektów, od emulacji klasycznych syntezatorów po najnowocześniejsze narzędzia do projektowania dźwięku.

Z głównego okna programu Reaktor masz dostęp do dźwiękowego placu zabaw, gdzie możesz uwolnić swoją wyobraźnię i użyć ponad 70 dołączonych instrumentów i efektów, aby stworzyć własne. Modułowa konstrukcja ułatwia dostosowywanie opisanych efektów i instrumentów w celu tworzenia nowych.

Jednocześnie Reaktor zapewnia szeroką gamę próbkowania, efektów i technik syntezy, a także różnorodne gooveboxes, sekwencery, syntezatory, generatory dźwięku, efekty, transformatory sampli i wiele innych.

Dostosuj, modyfikuj i łącz istniejące instrumenty i efekty lub twórz nowe

W następujący sposób możesz z łatwością dostosowywać instrumenty i efekty, dostosowywać wygląd swoich instrumentów, łączyć dwa różne syntezatory, zastępować filtry i oscylatory, dodawać sekwencery lub zaczynać od zera i tworzyć nowe instrumenty.

Zobacz - >  Twitch Studio Mac 0.89.17 Beta

Co więcej, możesz pobrać ponad 3000 instrumentów dostarczonych przez innych użytkowników Reaktora z różnych zakątków świata lub wnieść swój wkład w postaci własnych wynalazków i dołączyć do innowacyjnej i oddanej społeczności współtwórców.

Wspaniałą rzeczą jest to, że Reaktor to skuteczna aplikacja, która promuje inżynierię wsteczną, umożliwiając swobodne badanie, dostosowywanie i rozkładanie wszystkich jego instrumentów.

Wysoce konfigurowalny interfejs użytkownika oraz gotowe do użycia instrumenty i efekty

Z zorientowanego na użytkownika interfejsu Reaktora możesz ładować i pracować z zespołami, podłączać instrumenty w celu tworzenia nowych zestawów lub wykorzystywać swoją wyobraźnię do tworzenia niestandardowych tras, dodawania efektów, dodawania filtrów, a nawet łączenia całych instrumentów.

Ogólnie rzecz biorąc, Reaktor to nowoczesna i potężna aplikacja macOS, która pomaga z łatwością tworzyć własne niestandardowe syntezatory i efekty.

Zobacz - >  Tiny Player Mac 1.2.12 - Pobierz

Złożone pod

Sound design Produkcja muzyczna Studio dźwiękowe Sound Design Produkcja muzyczna